Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Praktické služby pro každého

Přijměte své tělo po porodu

Sevřít v náruči své miminko je nezapomenutelný okamžik. Stejně nezapomenutelný může být první pohled na své tělo po porodu v zrcadle. Po porodu se tělo vrací do normálu velmi pomalu a některé změny jsou nevratné. Jak se s nimi sžít? To se dozvíte v dnešním článku.

Pořizujeme zvíře: výbava pro křečka

Pořízení domácího mazlíčka je velká věc. Zajistit zvířátku spokojený domov stojí čas i nějaké peníze. I malí domácí mazlíčci potřebují základní péči a dobře si rozmyslete, zda u vás bude zvíře šťastné. Dnes se podíváme, co k životu potřebuje křeček.

Jak postavit kurník na zahradě

Chov slepic se opět vrací do módy. Pokud máte na zahradě vhodný prostor, tak si můžete zbudovat kurník a začít chovat slepice. Chov není nijak náročný a zužitkujete většinu organických zbytků z kuchyně. Zároveň ušetříte spoustu peněz za vajíčka.

Osvojte si nové dovednosti na kurzu šití

Ruční práce zažívají v dnešní době renesanci. Poctivé řemeslo má terapeutické účinky a radost z vlastního výrobku je mnohem větší. Zároveň nepodporujete řetězce s rychlou módou a vytváříte si vlastní originální kousky. Rozšiřte si obzory na kurzu šití a třeba si najdete nové přátele.

Správná péče o parkety

Parkety jsou krátké dřevěné desky, které se skládají do různých vzorů. Přestože se s nimi setkáváme už velmi dlouho, tak jde o oblíbenou a stále moderní podlahovou krytinu, která vám při správné péči vydrží dlouhé roky. A jak správně o parkety pečovat? Na to se dnes podíváme.

Online podnikání pro začátečníky

Být svým vlastním pánem a zařídit si čas podle sebe, je snem spousty lidí. Někteří z nich si založí svůj vlastní byznys a jsou více či méně úspěšní. V současné době se nabízí internetové podnikání, kde nepotřebujete prakticky žádné zkušenosti a lze zde nabízet téměř cokoliv.

Jak vybrat batoh na jednodenní výlet

Na jednodenní výlet nepotřebujete mnoho věcí, ale i tak je musíte někam uložit. Skvělým řešením je batůžek o objemu 10 – 30 litrů, který je pro tyto výlety jako stvořený. Na pultech obchodů najdete spoustu batohů, ale jak vybrat ten pravý? S tím vám dnes poradíme.

Kdy dětem pořídit první zvíře

Pořízení zvířete do rodiny je velká věc. Najednou máte doma další starost a musíte ji zohlednit při cestách na dovolenou a přizpůsobit svůj režim. Zvíře potřebuje pravidelnou péči a některé děti nejsou dostatečně vytrvalé a nakonec se o zvířátko starají rodiče.

Jak vybrat sekačku na trávu

Jaro se neúprosně blíží a s ním i práce na zahradě. Každý trávník potřebuje pro správný růst pravidelné sečení. Poohlédněte se po pořádné sekačce s předstihem, ať můžete první dny na zahrádce přivítat s upraveným trávníkem. Jak vybrat tu pravou vám poradíme v dnešním článku.

Album fotek pro děti

Každá rodina má svoji vlastní sbírku fotografií. Začněte vytvářet vzpomínkovou knihu hned po narození a postupně do ní zaznamenávejte všechny důležité okamžiky dětství. V budoucnu ji můžete dát svému potomkovi jako krásný dárek k dospělosti nebo jako svatební dar.

Jak na první příkrmy

Většina rodičů se těší na každý nový pokrok v životě jejich potomka. Zavádění příkrmů je velký krok, ale nemusíte se vůbec obávat. Dávejte dítěti to nejlepší, protože máte jedinečnou příležitost naučit jej jíst kvalitní zdravou stravu.

4 tipy, jak zhodnotit peníze

Finanční gramotnost se neodmyslitelně spojuje s rozumnými investicemi. Bohužel většina lidí nezná své finanční možnosti, nemá vytvořený finanční polštář a netuší, kam mohou peníze vhodně investovat.

Co obnáší keramický kurz

Rukodělné činnosti jsou pro spoustu lidí naplňující. Je to vzrušující pocit, když vám pod rukama vzniká nový předmět, který si budete moct vystavit doma. Investice do vybavení a keramické dílny je vysoká a možná vás práce s hlínou ani nebude bavit. Navštivte nejprve keramický kurz a pak se rozhodnete.

Jak na sebekázeň na homeoffice

Homeoffice je snem mnoha zaměstnaných lidí. Vidí v něm především svobodu, možnost řídit vlastní čas a mít volno, kdykoli budou chtít. Taká možnost ovlivnit výši vlastních příjmů, které jsou limitovány pouze jejich vlastními schopnostmi. To vše jsou benefity, které jsou na druhé straně vyváženy přísnou sebekázní. Jak na ni? S tím vám dnes poradíme.

Jak vybrat turbodmychadlo

Nejvyšší možný výkon a maximální rychlost. I z těchto důvodů se výzkumníci pustili do bádání a objevili pro nás a naše automobily turbodmychadlo. Dnes se bez něj moderní motor neobejde. Co je to vlastně turbodmychadlo a jak vybereme to správné pro náš vůz?

Ekologické balení dárků

Všechny dárky už máte doma a teď zbývá ta nejtěžší část. Zabalit je. V dnešní době, kdy se snažíme ekologii co nejvíce pozvednout, bychom měli na ekologii myslet i při balení dárků a neutrácet tak nesmyslné částky za balicí papír, který se v závěru stejně recykluje. Pokud se podíváte doma, zjistíte, že zabalit dárky lze téměř do čehokoliv.