Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Stavebnictví

Montáž rekuperace na klíč, to je ROSA In

Stále častěji se lidé rozhodují pro instalaci rekuperace jako řešení pro větrání svých domovů a bytů. Rekuperace využívá tepelné výměníky k získání energie z vypotřebovaného vzduchu, který by jinak unikl ven, a přenáší ji do čerstvého vzduchu, který proudí do místnosti. Díky tomuto procesu je prostředí v domě zdravější a čistší, zatímco se současně snižuje energetická náročnost domu.

Jak postavit kurník na zahradě

Chov slepic se opět vrací do módy. Pokud máte na zahradě vhodný prostor, tak si můžete zbudovat kurník a začít chovat slepice. Chov není nijak náročný a zužitkujete většinu organických zbytků z kuchyně. Zároveň ušetříte spoustu peněz za vajíčka.

Jak vybrat přepravník nebo-li minidumper

Nemusíte být stavař, abyste potřebovali minidumper. Stačí, když máte zahradu. Občas je potřeba přemístit staré cihly, písek a další materiál a ne vždy je prostor nebo síla použít jiný způsob. Jak tedy vybrat ten pravý?

Jak na rekonstrukci bytu pro rodinu se zvířaty

Pokud zvažujete rekonstrukci bytu pro společný život, obraťte se na profesionály. Díky jejich zkušenostem ušetříte čas i potřebné finance. Jestliže plánujete založit rodinu, bude potřeba starší byt proměnit v bezpečné místo pro děti. Pokud k tomu plánujete pořízení zvířecích mazlíčků, počítejte s dalšími úpravami.

Monolitické stavby

Mnoho lidí, kteří se v dnešní době chystají postavit nový dům, dává přednost monolitické stavbě před tradiční zděnou stavbou nebo dřevostavbou. Hlavním důvodem, proč dnes lidé volí tento způsob je tepelný komfort, který jim monolitická stavba nabízí. Zejména u pasivních a nízkoenergetických domů izolují monolitické konstrukce od tepla a zvuku.

Kvalitní potrubí pro vzduchotechniku

Pokud zvažujete úpravu vzduchu ve svých interiérech, vsaďte na kvalitní vzduchotechniku. Její zásluhou přivedete do místnosti čistý vzduch. Vzduchotechnické potrubí nasaje vzduch z venku, vyfiltruje jej a následně dopraví do interiéru. Celý systém přívodu a odtahu použitého vzduchu uvnitř staveb Vám tak zajistí kvalitní a svěží klimatické podmínky pro práci i odpočinek.

Výhody montovaných hal

Montované haly jsou v současné době velmi populárním a často vyhledávaným řešením v případě, že potřebujete vytvořit či zastřešit své firemní prostory. Tyto haly mají totiž široké spektrum využití. Setkat se s nimi můžete v podobě skladů, prodejen, kanceláří, dokonce i sportovních areálů nebo jízdáren. Důvodů, proč si pořídit namísto zděných budov ty montované, je celá řada. Ty nejdůležitější z nich si nyní představíme.