Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Praktické služby pro každého

Snižte své náklady na pohonné hmoty s přenosnou GPS jednotkou

Pokud hledáte spolehlivou a moderní cestu, jak spravovat své náklady na pohonné hmoty a sledovat své cesty, měli byste se zaměřit na přenosnou GPS jednotku a generátor knihy jízd Logbookie. Tento systém vám poskytuje přesnou a aktuální evidenci vašich cest a nákladů na palivo, což vám pomůže udržet náklady pod kontrolou a získat cenné informace o vaší jízdě.

Virtuální asistentka – moderní zaměstnání 21. století

Hledáte nové zaměstnání nebo vás jen zajímá, jaké nové pozice v době internetu a pokročilých technologií vznikají? Vězte, že jedním z nejpopulárnějších zaměstnání je virtuální asistentka.

Let vašeho života – horkovzdušným balonem

Koho by nebavilo dívat se na oblohu, po které tiše pluje horkovzdušný balon, a představovat si, že v něm je on sám? Let horkovzdušným balonem ale není nic, co by si dnes běžný člověk nemohl dovolit.

Mateřská dovolená je nejlepší dobou, kdy začít podnikat

Neustále přibývá úspěšných podnikatelek, které svůj byznys rozjely v době, kdy doma pečovaly o novorozence. Mezi neustávajícím kolotočem kojení a přebalování si našly čas realizovat své sny a dosáhnout nečekaných úspěchů.

Jak na čištění kusových koberců

Máte strach, že je koberec spíše lapač prachu a nosič bakterií? Nemusí tomu tak být a vaše koberce mohou být stále čisté, pokud zvolíte správnou metodu čištění.

Snubní prsteny

Snubní prsten je symbolem vaší lásky, oddanosti a zároveň památkou na svatební den, který s vámi trvale zůstává po celý život, jako připomínka vašeho pevného vztahu. 

Přerušovaný půst – pomůže nám zhubnout?

Držet půst v současné době nadbytku nám přijde jako zbytečné sebemrskačství. Podle některých vědců je lidem střídání hladovky a jídla přirozenější než neustálé obžerství. Přerušovaný půst vám může pomoci se snížením hmotnosti i zbavení se chutí na sladké. Pojďme se na něj podívat blíže.

Jak se připravit na kojení

Kojení je naprosto přirozenou součástí života. Bohužel mnoho novopečených maminek s ním často bojuje. Na vině je nedostatečná edukace, rozporuplné rady od nemocničního personálu a blízkých přátel či rodiny. Připravit se na kojení není žádná velká věda a v případě potíží budete vědět, co dělat a nebudete se zbytečně stresovat.

Jak vybrat pelíšek pro kočku

Pokud si pořizujete domů kočičku, tak budete potřebovat spoustu vybavení. Kočka je sice relativně nenáročné zvíře, ale od přírody je hravá a také se ráda schovává. Pelíšek bude brát jako své útočiště a při troše štěstí si na něj rychle zvykne. Kočky mají svou hlavu, tak nezoufejte, když se jí pelíšek nebude líbit.

Zahradní drtič vás zbaví větví

Máte-li na zahradě stromy, tak dobře víte, že potřebují pravidelný řez. Ten však generuje spoustu odpadu, který bohužel nejde vyhodit do kompostu ani spálit. Vše za vás vyřeší drtič větví, který odpad přetaví na drť vhodnou k mulčování, topení nebo dokonce kompostování. Jak vybrat drtič právě pro vás, si prozradíme v dnešním článku.

Je pro podnikání lepší notebook nebo stolní PC?

Pokud rozjíždíte podnikání, tak se dnes neobejdete bez připojení k internetu a počítače. Na začátku před vámi stojí otázka, jaké vybavení si pořídit s ohledem na výkonnost a cenu. Každé podnikání má svá specifika a je třeba je zhodnotit. Pojďme se dnes společně podívat na základní kritéria, podle kterých se můžete rozhodnout.

Daguerrotypie – seznamte se s babičkou dnešní fotografie

V současné době máme fotoaparát ve všech chytrých telefonech a tabletech. Pokud máte zájem o fotografování, tak bez problému seženete všechna potřebná vybavení a můžete se pustit do focení nebo navštívit kurz fotografie. V minulosti to však bylo mnohem složitější. Za jednou jedinou fotografií se skrývalo mnoho práce. Pojďme se podívat na úplný počátek focení.

Jak vybrat kurz sebeobrany

Kurzy sebeobrany jsou v posledních letech velmi oblíbené. Přestože v naší zemi není kriminalita na vysoké úrovni, tak pocit bezpečí dokáže s naším sebevědomím divy. Ubránit sebe a své blízké při útoku agresora nás naplňuje klidem a mnohem lépe zvládáme noční cesty městem. Jak vybrat kurz sebeobrany si dnes prozradíme.

Bylinky, které by měla každá žena znát

Nemusíte být zrovna babka kořenářka, ale základní znalost bylinek vám pomůže zatočit s nejčastějšími ženskými potížemi. Bylinky mají velkou moc, nejsou ale všemocné. Pokud trpíte opravdu silnými menstruačními bolestmi, krvácením nebo jinými potížemi, tak v první řadě vyhledejte lékaře a bylinky berte jako podpůrnou léčbu.

Půjčka jako zajímavá investice

Půjčka má v našich končinách často nepěknou pověst. Berou si ji lidé, kteří se dostanou do špatné finanční situace a nenachází jiné řešení. Věděli jste, že finanční poradci sice půjčku jako náplast na další dluhy nedoporučují, ale existují situace, kdy se dokonce vyplatí? Pojďme se na tuto zajímavou situaci podívat.

Aromaterapie – pusťte si vůně do života

Čich je mocný smysl a ovlivňuje vnímání světa víc, než si možná dokážeme představit. S vůněmi máme spojeny různé zážitky, a když ucítíme nějakou vůni, tak si ihned vybavíme emoce s ní spojené nebo dokonce konkrétní osobu. Pojďme se podívat blíže na aromaterapii, která s vůněmi mistrně pracuje.