Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Finanční služby

Vyznáte se v nebankovních půjčkách?

Nebankovní půjčky v posledních letech získávají na popularitě. Dosáhne na ně více lidí než na ty bankovní, jejich sjednání je mnohem rychlejší a jednodušší a půjčování se tak stává součástí životního stylu mnoha lidí.

Půjčka jako zajímavá investice

Půjčka má v našich končinách často nepěknou pověst. Berou si ji lidé, kteří se dostanou do špatné finanční situace a nenachází jiné řešení. Věděli jste, že finanční poradci sice půjčku jako náplast na další dluhy nedoporučují, ale existují situace, kdy se dokonce vyplatí? Pojďme se na tuto zajímavou situaci podívat.

Spořicí účty – přežitek nebo výhodný finanční produkt?

V současné době je jen málo míst, kam lze bezpečně uložit peníze, aby nám je inflace nespolkla. Úroky na spořicích účtech inflaci nepokryjí. To ale neznamená, že jde o zbytečný finanční produkt. Právě naopak. Spořicí účet je skvělý nástroj pro správu peněz a rozhodně se jej vyplatí založit.

4 tipy, jak zhodnotit peníze

Finanční gramotnost se neodmyslitelně spojuje s rozumnými investicemi. Bohužel většina lidí nezná své finanční možnosti, nemá vytvořený finanční polštář a netuší, kam mohou peníze vhodně investovat.

Vyzrajte na účetnictví jednou pro vždy

Provozujete firmu nebo živnost? Také vás děsí termín odevzdání daňového přiznání? To jistě nejste sami. Rok co rok se podnikatelé, jenž se rozhodli vést si své účetnictví nebo daňovou evidenci sami, trápí s jeho vyplňováním a odevzdáváním na příslušný finanční úřad. Riziko chybného výpočtu a vyplnění je u laiků velmi vysoké a s ním jsou samozřejmě spjaty i sankce, které z těchto chyb plynou. Peněžní pokuty však nejsou jedinou nepříjemností. Čas, který nad touto administrativou podnikatelé stráví, jim ubírá také možnost věnovat se svému podnikání a jeho rozvíjení.

Na účetní služby chytře

Využívat účetních služeb je v dnešní době téměř nezbytnost nejen pro firmy, ale už i pro drobné živnostníky. Byrokratická zátěž ze strany státu se stále zvyšuje, stále se mění zákony, přibývají povinnosti a nezasvěcenému člověku by se mohlo zdát, že je nemožné vše sledovat, věnovat se práci a ještě k tomu vést účetnictví.