Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Děti

Jak se připravit na kojení

Kojení je naprosto přirozenou součástí života. Bohužel mnoho novopečených maminek s ním často bojuje. Na vině je nedostatečná edukace, rozporuplné rady od nemocničního personálu a blízkých přátel či rodiny. Připravit se na kojení není žádná velká věda a v případě potíží budete vědět, co dělat a nebudete se zbytečně stresovat.

Jak na pitný režim u dětí

Pitný režim je obzvláště v létě velmi důležitý. Někteří lidé mají s jeho dodržováním velký problém a to samé platí i u dětí. Snažte se ve svém dítěti probudit zdravé návyky a naučte jej pít zdravé množství vhodných tekutin. Jak na to si dnes prozradíme.

Jak vybrat první botičky

První botičky jsou velkým milníkem. Značí totiž jednu důležitou novinu, vaše dítko se naučilo chodit a je připraveno vykročit do světa. Ne všechny boy jsou však pro první krůčky vhodné. Nevhodná obuv může poškodit fyziologický vývoj chodidla, proto výběr rozhodně nepodceňujte.

Jak na první příkrmy

Většina rodičů se těší na každý nový pokrok v životě jejich potomka. Zavádění příkrmů je velký krok, ale nemusíte se vůbec obávat. Dávejte dítěti to nejlepší, protože máte jedinečnou příležitost naučit jej jíst kvalitní zdravou stravu.

Jak zabavit děti během deštivého dne

Začíná nám období dešťů a sněhu. Určitě si teď většina maminek říká, co dělat s dětmi doma? Vždyť mají děti vše okoukané. Co nového vymyslet, aby byli všichni spokojení? Přinášíme tipy na aktivity na doma, když venku není zrovna počasí na řádění a dovádění.

Nakupujte kvalitní dětská trička a pyžama pro svoje ratolesti

Pro svoje děti si jistě vybíráte co nejkvalitnější oblečení, přizpůsobené na různé situace a roční období. Pokud jde o noční prádlo, je dobré pořídit dětem kvalitní, prodyšné bavlněné pyžamo a noční košile. V teplém letním období děti snadnou usnou a odpočinou si v pravé bavlně, ve které se nebudou zbytečně potit. Pro chlapce je dobré pořídit krátká pyžama, s kraťasy a tričkem, děvčata uvítají noční košilky. Dětské motivy nabízejí krásné potisky s pohádkovými postavičkami i oblíbenými zvířecími mazlíčky.