Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Zážitky

Let vašeho života – horkovzdušným balonem

Koho by nebavilo dívat se na oblohu, po které tiše pluje horkovzdušný balon, a představovat si, že v něm je on sám? Let horkovzdušným balonem ale není nic, co by si dnes běžný člověk nemohl dovolit.

Přerušovaný půst – pomůže nám zhubnout?

Držet půst v současné době nadbytku nám přijde jako zbytečné sebemrskačství. Podle některých vědců je lidem střídání hladovky a jídla přirozenější než neustálé obžerství. Přerušovaný půst vám může pomoci se snížením hmotnosti i zbavení se chutí na sladké. Pojďme se na něj podívat blíže.

Aromaterapie – pusťte si vůně do života

Čich je mocný smysl a ovlivňuje vnímání světa víc, než si možná dokážeme představit. S vůněmi máme spojeny různé zážitky, a když ucítíme nějakou vůni, tak si ihned vybavíme emoce s ní spojené nebo dokonce konkrétní osobu. Pojďme se podívat blíže na aromaterapii, která s vůněmi mistrně pracuje.

Připravte se na první táboření s dětmi

Léto je tady a s ním čas dovolených a dobrodružství. Pokud chcete, aby vaše děti zažili něco netradičního, na co budete jako rodina dlouho vzpomínat, tak je vezměte pod stan. Změna prostředí a pobyt v přírodě udělají ze spaní nevšední zážitek. Nepodceňte však přípravu, protože ne vždy vše vyjde přesně podle plánu.

Dovolená s dětmi - jak si ji užít a nezbláznit se

Dovolená s dětmi už nikdy nebude taková jako za svobodna. To ale nutně neznamená, že bude horší nebo si ji užijete méně. Získáte úplně nové zkušenosti a zažijete cestování s malým dobrodruhem. Možná zjistíte, že jsou vaše děti skvělí parťáci na dovolenou.

Zábavní parky pro děti – zábava a poznání za každého počasí

Dávno pryč jsou doby, kdy si lámete hlavy, kam vyrazit s dítětem. V současnosti existuje mnoho zábavných parků napříč celou republikou, které lákají k návštěvě, a garantujeme vám, že se nebudete umět vybrat.

Vyjížďka v přírodě

Vyjížďka v přírodě může být skvělým zážitkem. Ačkoliv se jedná o poměrně velké tvory, jsou velmi citliví, vnímaví a jízda na nich je zážitkem na celý život. Vyjížďky jsou velmi odpočinkové a relaxační a nemusíte se bát, ani pokud jste v sedle nikdy neseděli. Pro turistické vyjížďky se používají zkušení koně, vhodní pro jezdce, kteří toho o jízdě na koni a práci s nohami a otěžemi příliš neví.

Ženské kruhy jako návrat k přirozenosti

Ženské kruhy jsou v poslední době velice oblíbené. Jsou ideálním způsobem návratu k sobě sama, k přirozenosti ženství a ke společnému sdílení s dalšími ženami všech věkových kategorií. Dívka, slečna, žena, matka, stařena. Co přivedlo k tématu kruhu vás?

Toužíte po luxusním vozu? Nemusíte jej kupovat, pronajměte si ho!

Jste milovníci rychlých a silných automobilů? Považujete jízdu v takovém vozu za sen, který nemůže být splněn? Mnoho lidí si může o koupi takového auta nechat pouze zdát. Vozy luxusních značek jsou velmi nákladnou investicí, kterou si může v dnešní době dovolit jen pár jedinců. Ale nezoufejte. Neznamená to však, že se váš sen nemůže přece jen stát skutečností.

Služby zážitkových agentur se staly fenoménem

Trend netradičních zážitků se stal fenoménem nejen ve světě, ale bohatě se rozrostl i u nás. Zážitkové agentury vyrostly jako houby po dešti a s nimi se zrodily příležitosti vyzkoušet celou řadu netradičních zážitků. Zájem o služby těchto agentur stále stoupá a důvodem je zejména možnost poukazů, které se ukázaly jako ideální dárek.