Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Praktické služby pro každého

Mezinárodní silniční přeprava jako základ vašeho obchodování

Patříte-li mezi společnosti, které vyváží své výrobky a produkty do zahraničí nebo naopak ze zahraničí dováží nezbytné komponenty pro svou produkci, jistě víte, že ne vždy je úplně jednoduché sehnat rychlého a zároveň spolehlivého přepravce. Takového speditéra, se kterým budete rádi pravidelně spolupracovat. Na kterého se s důvěrou obrátíte, když budete zase hledat dopravce, který vám bez problému přepraví to, co potřebujete, tam, kam potřebujete. 

Kvalitní palety pro logistiku

Dřevěné palety jsou velmi často využívány v logistice jako pomůcka pro přepravu objemných výrobků. Díky zabalení na palety je možné snadno s výrobky manipulovat. Při skládání zboží je dodržováno jeho ukládání přesně na rozměr palet tak, aby vytvořily jednotný celek.

Laserová epilace

Toužíte po hladké pokožce bez chloupků, a to nejlépe bez zbytečně velkého množství hodin strávených v koupelně s žiletkou? Je to možné. A nestojí to příliš času, úsilí, ani peněz v porovnání s jinými způsoby odstranění chloupků.

Jak na rekonstrukci bytu pro rodinu se zvířaty

Pokud zvažujete rekonstrukci bytu pro společný život, obraťte se na profesionály. Díky jejich zkušenostem ušetříte čas i potřebné finance. Jestliže plánujete založit rodinu, bude potřeba starší byt proměnit v bezpečné místo pro děti. Pokud k tomu plánujete pořízení zvířecích mazlíčků, počítejte s dalšími úpravami.

Monolitické stavby

Mnoho lidí, kteří se v dnešní době chystají postavit nový dům, dává přednost monolitické stavbě před tradiční zděnou stavbou nebo dřevostavbou. Hlavním důvodem, proč dnes lidé volí tento způsob je tepelný komfort, který jim monolitická stavba nabízí. Zejména u pasivních a nízkoenergetických domů izolují monolitické konstrukce od tepla a zvuku.

Kvalitní potrubí pro vzduchotechniku

Pokud zvažujete úpravu vzduchu ve svých interiérech, vsaďte na kvalitní vzduchotechniku. Její zásluhou přivedete do místnosti čistý vzduch. Vzduchotechnické potrubí nasaje vzduch z venku, vyfiltruje jej a následně dopraví do interiéru. Celý systém přívodu a odtahu použitého vzduchu uvnitř staveb Vám tak zajistí kvalitní a svěží klimatické podmínky pro práci i odpočinek.

Ochrana zboží při přepravě jako prevence nepříjemných reklamací

Při každé přepravě zboží je jeho poškození noční můrou snad všech zúčastněných. Kdo by také chtěl obdržet poškozenou objednávku a řešit následnou reklamaci, dodatečné čekání nebo obchodní ztrátu. Bohužel jsou ale škody na zboží, které vznikly z důvodu nevhodného nebo nedostatečného obalu při přepravě a skladování, velmi častým problémem. Nejčastěji je důvodem poškození podcenění fixace či chcete-li stabilizace produktů v jeho vnějším obalu.

Švýcarská přesnost v kotevní technice

Je to již mnoho let, co se i na český trh dostala poctivá kotevní technika švýcarské značky Mungo. Ta se pyšní padesátiletou tradicí a především pak také tolik vyhledávanou kvalitou. Proslulé jsou hlavně jejich ocelové kotvy do betonu, které jsou vhodné jak pro předsazenou montáž, tak i pro montáž průvlečnou. Různá délka a také průměr jednotlivých kotev umožňují kotvení s různými užitnými délkami i únosností. Další výhodou této kotvící techniky je to, že jejich kotvy mají na těle rysku, díky které snadno ověříte, zda je připravená díra již dostatečně hluboká. Ryska totiž musí být vždy na úrovni betonu nebo nad ní, jinak by totiž kotva neměla požadovanou únosnost.

Jedinečné vlastnosti netkané textilie - ideální pro oděvní průmysl

Ačkoli je technika kladení vláken, jejich proplétání a spojování lidstvu známá už po několik tisíciletí, teprve ve druhé polovině prodělal tento materiál skutečný rozmach. S průmyslovou výrobou netkané textilie se začalo před zhruba šedesáti lety a dnes se produkce různých typů této látky počítá na miliony tun ročně. V České republice se její výroba blíži dvěma stům tisícům tun ročně. Čím je pro odběratele tak atraktivní?

 

Nakupujte kvalitní dětská trička a pyžama pro svoje ratolesti

Pro svoje děti si jistě vybíráte co nejkvalitnější oblečení, přizpůsobené na různé situace a roční období. Pokud jde o noční prádlo, je dobré pořídit dětem kvalitní, prodyšné bavlněné pyžamo a noční košile. V teplém letním období děti snadnou usnou a odpočinou si v pravé bavlně, ve které se nebudou zbytečně potit. Pro chlapce je dobré pořídit krátká pyžama, s kraťasy a tričkem, děvčata uvítají noční košilky. Dětské motivy nabízejí krásné potisky s pohádkovými postavičkami i oblíbenými zvířecími mazlíčky.

Kvalitní zámečnické práce Vám ušetří čas i peníze

Tradiční zámečnické práce dnes neobnáší pouze klasickou výrobu klíčů. Pokud se obrátíte na zámečnickou pohotovost, snadno a rychle Vám například otevřou dveře od bytu, od auta i od trezoru. Pracují skutečně precizně, bez poškození zámku i dveří, a Vy se tak opět dostanete ke svému majetku, či dokonce svým blízkým, čekajícím za zabouchnutými dveřmi. Rozhodně se nevyplatí v těchto mimořádných situacích pokoušet se o opravu vlastními silami s nevšedními pomůckami, jen tím zvyšujete cenu opravy rozbitých zámků i dveří a ztrácíte čas.

Máte volný byt k pronájmu? Oslovte realitní kancelář

Jestliže máte v rámci rodiny volný byt k pronájmu, zvolte zkušenou realitní kancelář a ušetříte si starosti se zařizováním. Zaměstnanci kanceláře za vás vytvoří inzerát, nabídnou vaši nemovitost zájemcům a budou provádět prohlídky. Uzavřou s vámi i nájemníkem smlouvu a zbaví vás tak veškeré nejistoty, zda jste případně neopomněli nějaký důležitý dokument.

Výhody montovaných hal

Montované haly jsou v současné době velmi populárním a často vyhledávaným řešením v případě, že potřebujete vytvořit či zastřešit své firemní prostory. Tyto haly mají totiž široké spektrum využití. Setkat se s nimi můžete v podobě skladů, prodejen, kanceláří, dokonce i sportovních areálů nebo jízdáren. Důvodů, proč si pořídit namísto zděných budov ty montované, je celá řada. Ty nejdůležitější z nich si nyní představíme.

Vyzkoušejte si, nejen obrannou střelbu na vlastní kůži

Také jste si vždycky mysleli, že na střílení ze zbraně není nic zvlášť tak těžkého? Stačí přece pouze namířit a vystřelit. Přesně tak nám to totiž vykresluje téměř každá filmová přestřelka. A právě z toho důvodu si mnoho lidí myslí, že by svého protivníka zasáhli a zneškodnili jedním jediným výstřelem. Bohužel má takový názor nejen většina laiků, ale také i některých lidí, kteří vlastní zbrojní průkaz a samozřejmě i zbraň, ale ve střelbě se neprocvičují.

Čistá domácnost bez námahy a starostí? Řešením je úklidová firma

Důkladný úklid celé domácnosti je velmi náročnou činností, a to nejen časově, ale také fyzicky. Nestíháte se starat o práci, rodinu, a ještě k tomu všemu o to, abyste měla čistý a vždy naklizený domov? S pracovními a rodinnými záležitostmi si sice musíte poradit sama, úklid však můžete přenechat profesionálům.

Jaké následky může mít nadměrná vlhkost v domě?

Nadměrná vlhkost se do staveb většinou dostává třemi způsoby. Nejčastějším, ale také nejvíce problémovým způsobem je vznik vlhkosti v důsledku poškozené nebo chybějící hydroizolace základové desky či střechy. Tento problém trápí často starší domky. 
Další příčinou pak může být voda, která zůstala v konstrukci po zdění nebo vybetonování.  Třetí možností je vlhkost, která vznikla v důsledku neočekávané události jako například povodně či havárie kanalizace.