Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Kurzy

Kurzy pro děti jsou přínosné, jen když je baví

Možná sníte o tom, že z vašeho syna bude tenista, a tak už od pěti let denně chodí na tréninky. Nebo chcete mít doma malou houslistku. Ale co když děti tyhle kurzy nesnáší a dělají to jen kvůli vám?

Získejte výhodu ve vyjednávání: Kurz, který promění váš život

Vyjednávání je klíčovou dovedností pro úspěch v profesním i osobním světě. Však jak se říká, co si nevyjednáte, to nemáte! Zvládnout umění efektivního vyjednávání znamená otevřít dveře k úspěšným obchodům a partnerským dohodám.

Jak vybrat kurz sebeobrany

Kurzy sebeobrany jsou v posledních letech velmi oblíbené. Přestože v naší zemi není kriminalita na vysoké úrovni, tak pocit bezpečí dokáže s naším sebevědomím divy. Ubránit sebe a své blízké při útoku agresora nás naplňuje klidem a mnohem lépe zvládáme noční cesty městem. Jak vybrat kurz sebeobrany si dnes prozradíme.

Kurz hry na kytaru – nikdy není pozdě začít

Hraní na hudební nástroj je krásná záliba, kterou se můžete blýsknout před svými známými. Je jedno jestli si chcete brnkat sami pro sebe nebo třeba potřebujete bavit děti u táboráku na táboře, kurz hry na kytaru vám pomůže zvládnout začátky a pomůže vám překonat úvodní těžkosti. Jak vybrat ten pravý, si prozradíme v dnešním článku.

Osvojte si nové dovednosti na kurzu šití

Ruční práce zažívají v dnešní době renesanci. Poctivé řemeslo má terapeutické účinky a radost z vlastního výrobku je mnohem větší. Zároveň nepodporujete řetězce s rychlou módou a vytváříte si vlastní originální kousky. Rozšiřte si obzory na kurzu šití a třeba si najdete nové přátele.

Co obnáší keramický kurz

Rukodělné činnosti jsou pro spoustu lidí naplňující. Je to vzrušující pocit, když vám pod rukama vzniká nový předmět, který si budete moct vystavit doma. Investice do vybavení a keramické dílny je vysoká a možná vás práce s hlínou ani nebude bavit. Navštivte nejprve keramický kurz a pak se rozhodnete.

Vyzkoušejte si, nejen obrannou střelbu na vlastní kůži

Také jste si vždycky mysleli, že na střílení ze zbraně není nic zvlášť tak těžkého? Stačí přece pouze namířit a vystřelit. Přesně tak nám to totiž vykresluje téměř každá filmová přestřelka. A právě z toho důvodu si mnoho lidí myslí, že by svého protivníka zasáhli a zneškodnili jedním jediným výstřelem. Bohužel má takový názor nejen většina laiků, ale také i některých lidí, kteří vlastní zbrojní průkaz a samozřejmě i zbraň, ale ve střelbě se neprocvičují.