Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Fotografování

Nahradí fotografii umělá inteligence?

O umělé inteligenci se v posledních letech mluví čím dál častěji. Vývoj v posledních měsících byl navíc tak překotný, že řada profesionálů se začíná bát o svá místa. A mezi nimi jsou i fotografové.

Daguerrotypie – seznamte se s babičkou dnešní fotografie

V současné době máme fotoaparát ve všech chytrých telefonech a tabletech. Pokud máte zájem o fotografování, tak bez problému seženete všechna potřebná vybavení a můžete se pustit do focení nebo navštívit kurz fotografie. V minulosti to však bylo mnohem složitější. Za jednou jedinou fotografií se skrývalo mnoho práce. Pojďme se podívat na úplný počátek focení.

Svět z jiné perspektivy, aneb ukažte dítěti krásu fotografie

Fotografování je pro spoustu lidí koníček a pro některé způsob pohledu na celý svět. Nejhezčí je, když rodiče mohou přivést děti ke společné zálibě a užívat si společně strávených okamžiků. Fotografování je ušlechtilý koníček, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

Album fotek pro děti

Každá rodina má svoji vlastní sbírku fotografií. Začněte vytvářet vzpomínkovou knihu hned po narození a postupně do ní zaznamenávejte všechny důležité okamžiky dětství. V budoucnu ji můžete dát svému potomkovi jako krásný dárek k dospělosti nebo jako svatební dar.

Jak na fotografii interiéru

Profesionální fotografie je díky stále levnějšímu technickému vybavení dostupná prakticky všem. Lze ji rozdělit do několika kategorií, mezi které spadá i fotografování interiérů. Dnes se podíváme na několik tipů, které vám to usnadní.

Jak najít kvalitního fotografa

Ačkoliv jsou v dnešní době ceny fotoaparátů na historicky nejnižších příčkách, stále více lidí poptává služby profesionálních fotografů. Důvodem je touha po opravdu kvalitních záběrech, které nezkušení uživatelé svépomocí nevytvoří, a pochopitelně také používaná technika nebo zkušenosti s profesionálním focením.