Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Podnikání na internetu

Virtuální asistentka – moderní zaměstnání 21. století

Hledáte nové zaměstnání nebo vás jen zajímá, jaké nové pozice v době internetu a pokročilých technologií vznikají? Vězte, že jedním z nejpopulárnějších zaměstnání je virtuální asistentka.

Mateřská dovolená je nejlepší dobou, kdy začít podnikat

Neustále přibývá úspěšných podnikatelek, které svůj byznys rozjely v době, kdy doma pečovaly o novorozence. Mezi neustávajícím kolotočem kojení a přebalování si našly čas realizovat své sny a dosáhnout nečekaných úspěchů.

Je pro podnikání lepší notebook nebo stolní PC?

Pokud rozjíždíte podnikání, tak se dnes neobejdete bez připojení k internetu a počítače. Na začátku před vámi stojí otázka, jaké vybavení si pořídit s ohledem na výkonnost a cenu. Každé podnikání má svá specifika a je třeba je zhodnotit. Pojďme se dnes společně podívat na základní kritéria, podle kterých se můžete rozhodnout.

Online podnikání pro začátečníky

Být svým vlastním pánem a zařídit si čas podle sebe, je snem spousty lidí. Někteří z nich si založí svůj vlastní byznys a jsou více či méně úspěšní. V současné době se nabízí internetové podnikání, kde nepotřebujete prakticky žádné zkušenosti a lze zde nabízet téměř cokoliv.

Kdo je to influencer a jaká je jeho práce?

V dnešní době, kdy nás zahlcují média, a sociální sítě, jsme ovlivněni názory ostatních. Zajímáme se o životy jiných lidí a přesto, že si to nepřiznáme, srovnáváme s nimi vlastní životy, s kterými nejsme mnohdy spokojeni. Jak to tedy s těmi influencery je? Jaká je jejich práce, a co si můžeme z jejich aktivit odnést?

Jak na homeoffice

Chystáte se na homeoffice, na volnou nohu a chcete se co nejlépe připravit na to, co vás čeká? Často je to celá řada nepředvídatelných věcí, o kterých by vás nenapadlo ani přemýšlet. Jendo je však jisté - homeoffice by měl být především produktivní a neměli byste u počítače nebo jiné činnosti strávit celý den. Pointa homeoffice je mimo jiné i ta, že ušetříte čas za cestu a máte ho více pro sebe.

Služby internetového marketingu: Jak se mezi nimi vyznat

Internet je z obchodního hlediska vysoce konkurenční prostředí a jakékoliv amatérské pokusy o propagaci se mohou stát ztracenou investicí. Nabízí se možnost využití služeb specializovaných firem nebo se zasvětit do problematiky a vyzkoušet propagaci svépomocí. Služeb pro propagaci webových stránek existuje mnoho, nejvyužívanějšími jsou:

Na co se dívat při výběru hostingu

Budování vlastního webu obvykle souvisí s výběrem poskytovatele hostingových služeb. Ti se od sebe v mnohém liší. Jejich výběr je potřeba nepodceňovat a to obzvláště tehdy, pokud se v jejich problematice příliš nevyznáte.