Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Album fotek pro děti

Klasické fotografie

Vyvolávání fotografií je léty ověřená klasika. Fotky můžete vyvolat v matu nebo lesku a v několika různých velikostech. Klasické kusové fotky lze zakládat do fotoalba nebo je například vlepovat do sešitu s pevnou vazbou a doplňovat je ručně psaným textem.

Do ručně psané fotoknihy lze vlepit různé upomínky na zajímavá místa, vstupenky do zoo, první vlásky nebo dětské výtvory. Taková kniha je zaručený originál.

Moderní fotoknihy

Tištěné fotoknihy jsou v současnosti velmi oblíbené. Na internetu naleznete hned několik společností, které je tisknou. Každá má svoji aplikaci, kde jednoduše nahrajete fotografie a začnete editovat. Přidávat lze různobarevná pozadí, kliparty nebo popisky.

Po uložení a zaplacení objednávky vám fotokniha přijde do několika dnů. Dejte si pozor na zvětšování fotek, aby bylo zachováno dobré rozlišení. Fotoknihu zvládnete vyrobit i bez manuální zručnosti a krasopisu. Vyberete si hezký font, oblíbenou barvu a výsledek bude vždy vypadat dobře.

Vzpomínková knížka

Na zaznamenávání prvního roku nebo prvních několika let slouží také vzpomínkové knížky. Koupíte je ve zvláštní sekci v knihkupectví. Mohou být neutrální, chlapecké, holčičí nebo pro dvojčátka. Do předtištěných okének zaznamenáváte důležité milníky a doplňujete je fotografiemi.

Vzpomínkové knihy jsou stále velmi oblíbené, ale pro mnoho lidí jsou příliš svazující. Vše máte přichystáno a není zde moc prostoru pro vlastní tvoření. Existují i knihy s pevnou vazbou, kde je jen několik vyplněných míst a vy dítěti zaznamenáváte své pocity a tvoříte mu deník jeho života.

Jedno album nestačí

Pokud se pustíte do tvorby fotoalba, tak jich rovnou vyrobte více. Vzpomínkové knihy tvořené jako ročenky jsou skvělým dárkem pro prarodiče a vy si je také můžete zakládat do své sbírky.

Kusové fotografie vytiskněte také po několika kusech. Tištěné fotky můžete prohlížet i s malým dítětem bez použití mobilu nebo tabletu. Pokud si řádně nezálohujete svoje úložiště, tak vám tištěné fotografie zůstanou i při poruše chytrých zařízení.

Fotoknihami to končit rozhodně nemusí. V současné době máte možnost výroby vlastních stolních nebo závěsných kalendářů. Vytvořte si vzpomínku ve formě fotoobrazu a zkrášlete svůj byt. Využijte jedinečných možností, které se vám nabízí, a zaznamenejte vzpomínky.

Přečtěte si také Jak na fotografii interiéru a Jak najít kvalitního fotografa.

Fotografie