Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Zvířata

Jak vybrat pelíšek pro kočku

Pokud si pořizujete domů kočičku, tak budete potřebovat spoustu vybavení. Kočka je sice relativně nenáročné zvíře, ale od přírody je hravá a také se ráda schovává. Pelíšek bude brát jako své útočiště a při troše štěstí si na něj rychle zvykne. Kočky mají svou hlavu, tak nezoufejte, když se jí pelíšek nebude líbit.

Pořizujeme zvíře: výbava pro křečka

Pořízení domácího mazlíčka je velká věc. Zajistit zvířátku spokojený domov stojí čas i nějaké peníze. I malí domácí mazlíčci potřebují základní péči a dobře si rozmyslete, zda u vás bude zvíře šťastné. Dnes se podíváme, co k životu potřebuje křeček.

Kdy dětem pořídit první zvíře

Pořízení zvířete do rodiny je velká věc. Najednou máte doma další starost a musíte ji zohlednit při cestách na dovolenou a přizpůsobit svůj režim. Zvíře potřebuje pravidelnou péči a některé děti nejsou dostatečně vytrvalé a nakonec se o zvířátko starají rodiče.

Proč je nezbytné provádět trimování?

Úprava srsti u psů je důležitá součást péče o zvířecího mazlíčka. Srst se skládá z podsady a pesíků, delší chlupy chrání před deštěm, kratší pejska zahřívají. Při trimování dochází k vytrhávání staré srsti s kořínky, což pomůže regeneraci srsti. Srst potom lépe dorůstá a je odolná. Tato úprava se hodí pro drsnosrstá plemena, která nelínají podle období roku, jako ostatní psi. Srst drsnosrstých psů dorůstá průběžně a je velmi hustá. Po trimování působí srst svěžeji a zdravěji a celkově srst obnoví.