Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Krása

Každá žena je krásná i bez diet

Která žena by si nepřála být krásná? Současná společnost nastavila určitou obecně přijímanou laťku, které se snaží všechny dosáhnout. Zatím si neuvědomují, že nepotřebují nic, co by už neměly. Jak je to tedy s tou krásou?

Otoplastika

Trápí vás vaše nízké sebevědomí pokaždé, když jdete do společnosti a pohledy okolí padají na vaše uši? Už si nevíte rady, jak je skrýt? Existuje jednoduché řešení, které vám může během pár minut pomoci. Nazývá se otoplastika neboli plastika uší.

Snubní prsteny

Snubní prsten je symbolem vaší lásky, oddanosti a zároveň památkou na svatební den, který s vámi trvale zůstává po celý život, jako připomínka vašeho pevného vztahu. 

Bylinky, které by měla každá žena znát

Nemusíte být zrovna babka kořenářka, ale základní znalost bylinek vám pomůže zatočit s nejčastějšími ženskými potížemi. Bylinky mají velkou moc, nejsou ale všemocné. Pokud trpíte opravdu silnými menstruačními bolestmi, krvácením nebo jinými potížemi, tak v první řadě vyhledejte lékaře a bylinky berte jako podpůrnou léčbu.

Vyberte si šaty, ve kterých zazáříte

Málokterý kousek oblečení umí být tak vyzývavý, jako šaty. Možná si myslíte, že jste na šaty moc hubená, malá nebo oplácaná, ale šaty sluší každé ženě. Stačí vybrat ten pravý střih a příležitost a zazáříte v nich i vy.

Jaká sukně bude slušet právě vám?

Sukně jsou nedílnou součástí šatníku téměř každé ženy. Některé se jim však vyhýbají, protože si myslí, že jim sukně nesluší. To je ale mylná představa. Sukně sluší všem postavám, jen je třeba vybrat tu pravou právě pro vás. Jak na to, se podíváme v dnešním článku.

Přijměte své tělo po porodu

Sevřít v náruči své miminko je nezapomenutelný okamžik. Stejně nezapomenutelný může být první pohled na své tělo po porodu v zrcadle. Po porodu se tělo vrací do normálu velmi pomalu a některé změny jsou nevratné. Jak se s nimi sžít? To se dozvíte v dnešním článku.

Laserová epilace

Toužíte po hladké pokožce bez chloupků, a to nejlépe bez zbytečně velkého množství hodin strávených v koupelně s žiletkou? Je to možné. A nestojí to příliš času, úsilí, ani peněz v porovnání s jinými způsoby odstranění chloupků.