Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Praktické služby pro každého

Jak na pitný režim u dětí

Pitný režim je obzvláště v létě velmi důležitý. Někteří lidé mají s jeho dodržováním velký problém a to samé platí i u dětí. Snažte se ve svém dítěti probudit zdravé návyky a naučte jej pít zdravé množství vhodných tekutin. Jak na to si dnes prozradíme.

Předporodní kurz – připravte se s předstihem

Porod je důležitým okamžikem v životě celé rodiny. Dříve se na porod pohlíželo jako na něco naprosto běžného, co žena musí přetrpět a nemá se kolem toho dělat poprask. V současné době se objevuje trend návratu k přirozeným porodům a také důmyslná příprava. Připravte se na porod a dopřejte miminku klidný start do života.

Vyberte si šaty, ve kterých zazáříte

Málokterý kousek oblečení umí být tak vyzývavý, jako šaty. Možná si myslíte, že jste na šaty moc hubená, malá nebo oplácaná, ale šaty sluší každé ženě. Stačí vybrat ten pravý střih a příležitost a zazáříte v nich i vy.

Jak začít s ekologickým praním

V současné době se stále více rozmáhá trend non toxic domácností a navrácení k šetrným prostředkům na úklid a praní. Ať už vás vede k ekologickému praní cokoliv, tak správný začátek je důležitý. Prvotní neúspěch vás může nadobro odradit, což by byl škoda. Pojďme se dnes podívat, jak začít ekologicky prát.

Připravte se na první táboření s dětmi

Léto je tady a s ním čas dovolených a dobrodružství. Pokud chcete, aby vaše děti zažili něco netradičního, na co budete jako rodina dlouho vzpomínat, tak je vezměte pod stan. Změna prostředí a pobyt v přírodě udělají ze spaní nevšední zážitek. Nepodceňte však přípravu, protože ne vždy vše vyjde přesně podle plánu.

Kurz hry na kytaru – nikdy není pozdě začít

Hraní na hudební nástroj je krásná záliba, kterou se můžete blýsknout před svými známými. Je jedno jestli si chcete brnkat sami pro sebe nebo třeba potřebujete bavit děti u táboráku na táboře, kurz hry na kytaru vám pomůže zvládnout začátky a pomůže vám překonat úvodní těžkosti. Jak vybrat ten pravý, si prozradíme v dnešním článku.

Jaká sukně bude slušet právě vám?

Sukně jsou nedílnou součástí šatníku téměř každé ženy. Některé se jim však vyhýbají, protože si myslí, že jim sukně nesluší. To je ale mylná představa. Sukně sluší všem postavám, jen je třeba vybrat tu pravou právě pro vás. Jak na to, se podíváme v dnešním článku.

Jak vybrat webhosting pro váš web či e-shop?

Prakticky žádné podnikání se dnes neobejde bez webových stránek a případně e-shopu. Pokud zakládáte svoje první webovky, tak stojíte před rozhodnutím, jaký vybrat webhosting. Dnes od nás nedostanete konkrétní tipy, komu zaplatit. Prozradíme vám, jak vybrat webhosting sami přesně podle svých potřeb.

Jak vybrat vibrační brusku

Výběr správného nářadí je velmi důležitý. Pokud nezohledníte všechny parametry, tak hrozí, že se vám bude špatně pracovat a výsledek neodpovídá představě. Dnes si povíme, jak vybrat vibrační brusku, abyste byli spokojení a práce šla od ruky.

Dovolená s dětmi - jak si ji užít a nezbláznit se

Dovolená s dětmi už nikdy nebude taková jako za svobodna. To ale nutně neznamená, že bude horší nebo si ji užijete méně. Získáte úplně nové zkušenosti a zažijete cestování s malým dobrodruhem. Možná zjistíte, že jsou vaše děti skvělí parťáci na dovolenou.

Spořicí účty – přežitek nebo výhodný finanční produkt?

V současné době je jen málo míst, kam lze bezpečně uložit peníze, aby nám je inflace nespolkla. Úroky na spořicích účtech inflaci nepokryjí. To ale neznamená, že jde o zbytečný finanční produkt. Právě naopak. Spořicí účet je skvělý nástroj pro správu peněz a rozhodně se jej vyplatí založit.

Svět z jiné perspektivy, aneb ukažte dítěti krásu fotografie

Fotografování je pro spoustu lidí koníček a pro některé způsob pohledu na celý svět. Nejhezčí je, když rodiče mohou přivést děti ke společné zálibě a užívat si společně strávených okamžiků. Fotografování je ušlechtilý koníček, který si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

Jak vybrat první botičky

První botičky jsou velkým milníkem. Značí totiž jednu důležitou novinu, vaše dítko se naučilo chodit a je připraveno vykročit do světa. Ne všechny boy jsou však pro první krůčky vhodné. Nevhodná obuv může poškodit fyziologický vývoj chodidla, proto výběr rozhodně nepodceňujte.

4 body, které vám pomohou vybrat ten nejlepší stan

Stanování je skvělý prostředek, jak strávit noc v přírodě nebo ušetřit za nocleh při cestování. Výběr správného stanu vám značně ulehčí a zjednoduší pobyt v přírodě a možná vás překvapí, z kolika různých typů stanů v současné době máte na výběr. Jak se v široké nabídce neztratit, vám poradíme v dnešním článku.

Zábavní parky pro děti – zábava a poznání za každého počasí

Dávno pryč jsou doby, kdy si lámete hlavy, kam vyrazit s dítětem. V současnosti existuje mnoho zábavných parků napříč celou republikou, které lákají k návštěvě, a garantujeme vám, že se nebudete umět vybrat.

Holistická péče v nemocnicích

Dávno odzvonilo dobám, kdy měl pan doktor naprostou pravdu a pacient byl příjemce jeho léčby a na nic se neptal. Trend se obrací a dnes se pacienti aktivně podílí na své léčbě. Člověk už není pouhá diagnóza, ale k nemoci je přistupováno celistvě. Je to však pravda nebo pouhá teorie? Jak to vypadá v praxi? Na to se podíváme v dnešním článku.