Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Podnikání

Catering na míru na vánoční firemní večírek

Jednou z klíčových složek úspěšného vánočního večírku je výborný catering. Jak poznat a vybrat kvalitní cateringové služby? Zde je několik základních kritérií, které vám usnadní orientaci.

Práce snů v Německu

Jste instalatér/topenář a hledáte novou výzvu? Práce snů v Německu může být skvělou cestou ke stabilní kariéře s vysokými příjmy.

Bez praxe i vzdělání – a přesto můžete mít řemeslnou živnost

Láká vás podnikání, rádi byste se postavili na vlastní nohy a začali se živit sami? Ale najít si vhodný obor, ve kterém byste mohli uspět, nemusí být snadné. Možná jste ale nevěděli, že můžete mít řemeslnou živnost, aniž byste jí rozuměli.

Facility management 21. století

Facility management 21. století

Facility management je důležitou součástí provozu jakéhokoli objektu, ať už se jedná o kancelářskou budovu, obchodní centrum nebo průmyslový areál. Zahrnuje široké spektrum služeb, jako je ostraha objektů, úklidové služby, údržba technických zařízení, správa budov a mnoho dalšího.
Pokud se právě i vy chystáte outsourcovat tyto činnosti, měli byste důkladně zvážit rozsah služeb, které budete od dodavatele požadovat.

Jak vybrat webhosting pro váš web či e-shop?

Prakticky žádné podnikání se dnes neobejde bez webových stránek a případně e-shopu. Pokud zakládáte svoje první webovky, tak stojíte před rozhodnutím, jaký vybrat webhosting. Dnes od nás nedostanete konkrétní tipy, komu zaplatit. Prozradíme vám, jak vybrat webhosting sami přesně podle svých potřeb.

Jak na sebekázeň na homeoffice

Homeoffice je snem mnoha zaměstnaných lidí. Vidí v něm především svobodu, možnost řídit vlastní čas a mít volno, kdykoli budou chtít. Taká možnost ovlivnit výši vlastních příjmů, které jsou limitovány pouze jejich vlastními schopnostmi. To vše jsou benefity, které jsou na druhé straně vyváženy přísnou sebekázní. Jak na ni? S tím vám dnes poradíme.

Balení potravin do zatavovací fólie

Je-li i váš business spojený s potravinářským průmyslem, jistě víte, že bez vhodného balení potravin se neobejdete. Pokud chcete dodávat své výrobky čerstvé a v té nejlepší kvalitě, aniž by utrpěly přepravou ke svému cíli, musíte zvolit vhodný způsob, jak je zabalit a uchovat co nejdéle tak, jak vypadaly, když opouštěly vaši výrobu. 

Mezinárodní silniční přeprava jako základ vašeho obchodování

Patříte-li mezi společnosti, které vyváží své výrobky a produkty do zahraničí nebo naopak ze zahraničí dováží nezbytné komponenty pro svou produkci, jistě víte, že ne vždy je úplně jednoduché sehnat rychlého a zároveň spolehlivého přepravce. Takového speditéra, se kterým budete rádi pravidelně spolupracovat. Na kterého se s důvěrou obrátíte, když budete zase hledat dopravce, který vám bez problému přepraví to, co potřebujete, tam, kam potřebujete. 

Kvalitní palety pro logistiku

Dřevěné palety jsou velmi často využívány v logistice jako pomůcka pro přepravu objemných výrobků. Díky zabalení na palety je možné snadno s výrobky manipulovat. Při skládání zboží je dodržováno jeho ukládání přesně na rozměr palet tak, aby vytvořily jednotný celek.

Ochrana zboží při přepravě jako prevence nepříjemných reklamací

Při každé přepravě zboží je jeho poškození noční můrou snad všech zúčastněných. Kdo by také chtěl obdržet poškozenou objednávku a řešit následnou reklamaci, dodatečné čekání nebo obchodní ztrátu. Bohužel jsou ale škody na zboží, které vznikly z důvodu nevhodného nebo nedostatečného obalu při přepravě a skladování, velmi častým problémem. Nejčastěji je důvodem poškození podcenění fixace či chcete-li stabilizace produktů v jeho vnějším obalu.

Máte volný byt k pronájmu? Oslovte realitní kancelář

Jestliže máte v rámci rodiny volný byt k pronájmu, zvolte zkušenou realitní kancelář a ušetříte si starosti se zařizováním. Zaměstnanci kanceláře za vás vytvoří inzerát, nabídnou vaši nemovitost zájemcům a budou provádět prohlídky. Uzavřou s vámi i nájemníkem smlouvu a zbaví vás tak veškeré nejistoty, zda jste případně neopomněli nějaký důležitý dokument.