Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Praktické služby pro každého

Toužíte po luxusním vozu? Nemusíte jej kupovat, pronajměte si ho!

Jste milovníci rychlých a silných automobilů? Považujete jízdu v takovém vozu za sen, který nemůže být splněn? Mnoho lidí si může o koupi takového auta nechat pouze zdát. Vozy luxusních značek jsou velmi nákladnou investicí, kterou si může v dnešní době dovolit jen pár jedinců. Ale nezoufejte. Neznamená to však, že se váš sen nemůže přece jen stát skutečností.

Vyzrajte na účetnictví jednou pro vždy

Provozujete firmu nebo živnost? Také vás děsí termín odevzdání daňového přiznání? To jistě nejste sami. Rok co rok se podnikatelé, jenž se rozhodli vést si své účetnictví nebo daňovou evidenci sami, trápí s jeho vyplňováním a odevzdáváním na příslušný finanční úřad. Riziko chybného výpočtu a vyplnění je u laiků velmi vysoké a s ním jsou samozřejmě spjaty i sankce, které z těchto chyb plynou. Peněžní pokuty však nejsou jedinou nepříjemností. Čas, který nad touto administrativou podnikatelé stráví, jim ubírá také možnost věnovat se svému podnikání a jeho rozvíjení.

Služby kominíka jsou stále nepostradatelné

Dokonce i v současnosti jsou kominické služby stále nepostradatelné a bude tomu tak dlouho, dokud budou lidé milovat výhody i romantiku kotlů, krbů a krbových kamen. Otrávit se oxidem uhelnatým můžete velmi snadno, pokud se nebudete dostatečně věnovat svým kamnům na pevná paliva nebo na plyn.

Služby zážitkových agentur se staly fenoménem

Trend netradičních zážitků se stal fenoménem nejen ve světě, ale bohatě se rozrostl i u nás. Zážitkové agentury vyrostly jako houby po dešti a s nimi se zrodily příležitosti vyzkoušet celou řadu netradičních zážitků. Zájem o služby těchto agentur stále stoupá a důvodem je zejména možnost poukazů, které se ukázaly jako ideální dárek.

Služby internetového marketingu: Jak se mezi nimi vyznat

Internet je z obchodního hlediska vysoce konkurenční prostředí a jakékoliv amatérské pokusy o propagaci se mohou stát ztracenou investicí. Nabízí se možnost využití služeb specializovaných firem nebo se zasvětit do problematiky a vyzkoušet propagaci svépomocí. Služeb pro propagaci webových stránek existuje mnoho, nejvyužívanějšími jsou:

Na účetní služby chytře

Využívat účetních služeb je v dnešní době téměř nezbytnost nejen pro firmy, ale už i pro drobné živnostníky. Byrokratická zátěž ze strany státu se stále zvyšuje, stále se mění zákony, přibývají povinnosti a nezasvěcenému člověku by se mohlo zdát, že je nemožné vše sledovat, věnovat se práci a ještě k tomu vést účetnictví.

Na co se dívat při výběru hostingu

Budování vlastního webu obvykle souvisí s výběrem poskytovatele hostingových služeb. Ti se od sebe v mnohém liší. Jejich výběr je potřeba nepodceňovat a to obzvláště tehdy, pokud se v jejich problematice příliš nevyznáte.

Jak najít kvalitního fotografa

Ačkoliv jsou v dnešní době ceny fotoaparátů na historicky nejnižších příčkách, stále více lidí poptává služby profesionálních fotografů. Důvodem je touha po opravdu kvalitních záběrech, které nezkušení uživatelé svépomocí nevytvoří, a pochopitelně také používaná technika nebo zkušenosti s profesionálním focením.