Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Služby

Proč renovovat světlomety? Získejte bezpečnost a design v jednom

Světlomety na vozidle jsou bezesporu klíčovým prvkem pro bezpečnou jízdu. Zároveň doplňují estetický vzhled vašeho automobilu. Bohužel se časem mohou dostat do stavu, který může negativně ovlivnit nejen funkčnost, ale i jejich vzhled. Nemusíte však hned myslet na jejich nákladnou výměnu. Společnost Dawiak má jednoduché řešení – renovací světlometů s keramickou ochranou až na 36 měsíců!

Jak si správně čistit zuby

Hygiena dutiny ústní a čištění zubů je každodenní rutina kultivovaného člověka. Správné čištění není ale postavené pouze na použití kartáčku. Důležitou součástí by mělo být i použití mezizubního kartáčku a popřípadě zubní nitě.

Snižte své náklady na pohonné hmoty s přenosnou GPS jednotkou

Pokud hledáte spolehlivou a moderní cestu, jak spravovat své náklady na pohonné hmoty a sledovat své cesty, měli byste se zaměřit na přenosnou GPS jednotku a generátor knihy jízd Logbookie. Tento systém vám poskytuje přesnou a aktuální evidenci vašich cest a nákladů na palivo, což vám pomůže udržet náklady pod kontrolou a získat cenné informace o vaší jízdě.

Předporodní kurz – připravte se s předstihem

Porod je důležitým okamžikem v životě celé rodiny. Dříve se na porod pohlíželo jako na něco naprosto běžného, co žena musí přetrpět a nemá se kolem toho dělat poprask. V současné době se objevuje trend návratu k přirozeným porodům a také důmyslná příprava. Připravte se na porod a dopřejte miminku klidný start do života.

Holistická péče v nemocnicích

Dávno odzvonilo dobám, kdy měl pan doktor naprostou pravdu a pacient byl příjemce jeho léčby a na nic se neptal. Trend se obrací a dnes se pacienti aktivně podílí na své léčbě. Člověk už není pouhá diagnóza, ale k nemoci je přistupováno celistvě. Je to však pravda nebo pouhá teorie? Jak to vypadá v praxi? Na to se podíváme v dnešním článku.

Jak vybrat turbodmychadlo

Nejvyšší možný výkon a maximální rychlost. I z těchto důvodů se výzkumníci pustili do bádání a objevili pro nás a naše automobily turbodmychadlo. Dnes se bez něj moderní motor neobejde. Co je to vlastně turbodmychadlo a jak vybereme to správné pro náš vůz?

Jak bojovat s vandalismem a jak dopřát obyvatelům větší pocit bezpečnosti

Ať chceme nebo nechceme, v každé obci jsou místa, která jsou více či méně vystavena horší bezpečnosti. Zkrátka je mnoho důvodů, které vedou k nutnosti mít větší přehled o dění v ulicích. Města zvláště v posledních letech s cílem zvýšit bezpečnost svých obyvatel ale i majetku vylepšují a rozšiřují své kamerové systémy.

Senior Park v Olomouci

Senior Parky mají ve své filozofii úctu ke svým obyvatelům, péči o ně a v neposlední řadě podporu společenského života nejen za zdmi areálu. Personál Senior Parku se tak postará o základní provoz bezbariérových bytů, ale také nabízí stálý a zajímavý program pro nájemníky.