Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Nářadí

Nářadí, které vydrží

Také smutně vzpomínáte na doby, kdy jste si koupili sekačku na trávu a vydržela vám 20 let? Myslíte na motorovou pilu, která bez problémů sloužila 15 let? To už dnes snad ani nejde. Nebo ano?

Zahradní drtič vás zbaví větví

Máte-li na zahradě stromy, tak dobře víte, že potřebují pravidelný řez. Ten však generuje spoustu odpadu, který bohužel nejde vyhodit do kompostu ani spálit. Vše za vás vyřeší drtič větví, který odpad přetaví na drť vhodnou k mulčování, topení nebo dokonce kompostování. Jak vybrat drtič právě pro vás, si prozradíme v dnešním článku.

Jak vybrat vibrační brusku

Výběr správného nářadí je velmi důležitý. Pokud nezohledníte všechny parametry, tak hrozí, že se vám bude špatně pracovat a výsledek neodpovídá představě. Dnes si povíme, jak vybrat vibrační brusku, abyste byli spokojení a práce šla od ruky.

Jak vybrat sekačku na trávu

Jaro se neúprosně blíží a s ním i práce na zahradě. Každý trávník potřebuje pro správný růst pravidelné sečení. Poohlédněte se po pořádné sekačce s předstihem, ať můžete první dny na zahrádce přivítat s upraveným trávníkem. Jak vybrat tu pravou vám poradíme v dnešním článku.

Jak vybrat pilu

Pila do domácnosti, do práce, prostě všude. Bez pily se dnes většina řemeslníků ani kutilů neobejde. Jak vybrat tu správnou, s tím vám poradí náš článek, ve kterém srovnáme jednotlivé typy pil.