Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Senior Park v Olomouci

Senior Parky mají ve své filozofii úctu ke svým obyvatelům, péči o ně a v neposlední řadě podporu společenského života nejen za zdmi areálu. Personál Senior Parku se tak postará o základní provoz bezbariérových bytů, ale také nabízí stálý a zajímavý program pro nájemníky.

Vlastní byty jsou vybaveny koupelnou a kuchyní, takže každý si může vařit dle svých chutí a zvyklostí, případně zvát své přátele na návštěvu. Podle zálib z dřívější doby si každý vybaví byt vlastními náležitostmi, jako jsou obrazy, fotografie, nebo domácí zvíře. V bytě je možné také uspořádat rodinnou oslavu a nechat přespat své blízké. Na byt je možné uzavřít rezervační smlouvu.

Personál nabízí obyvatelům pravidelné kulturní programy, oslavy vinobraní, mezinárodního dne seniorů, taneční a hudební vystoupení. Senioři také společně sportují, hrají tenis, bowling, v letních měsících se věnují plavání. V některých domech si také pěstují vlastní ovoce, ze kterého v sezoně pečou buchty a jiné pochutiny. Mohou se také věnovat rukodělným koníčkům, jako je keramika.

Díky vybavení Senior Parku vlastními vozidly si mohou obyvatelé zajet s doprovodem k lékaři na vyšetření, do lékárny, nebo do obchodu. Personál je stále k dispozici, takže i v případě nečekaných situací a zdravotních potíží je o každého postaráno. Senior Parky nejsou domy s pečovatelskou službou, nebo domovy pro seniory, ale jsou jejich výbornou alternativou.

Senior Park v Olomouci Vám otevírá svoje brány, abyste se mohli přijet podívat na vlastní oči, jaký život v něm obyvatelé žijí. Podporujeme jejich soběstačnost, pomáháme jim vybudovat si vlastní zázemí a přátelské vztahy se sousedy. Domníváme se, že zejména díky dobrým mezilidským vztahům, bráníme jejich osamocení a negativním myšlenkám, které někdy stáří přináší. Přesvědčte se, že jsme vytvořili místo pro spokojené stárnutí všech obyvatel.

Fotografie