Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Laserová epilace

Toužíte po hladké pokožce bez chloupků, a to nejlépe bez zbytečně velkého množství hodin strávených v koupelně s žiletkou? Je to možné. A nestojí to příliš času, úsilí, ani peněz v porovnání s jinými způsoby odstranění chloupků.

Řeč je o epilaci pomocí laseru. Cílí přímo na vlasový folikul, respektive na melanin obsažený v něm. Melanin zajišťuje nejen chloupku, ale také lidské pokožce tmavé zabarvení. Proto čím tmavší chloupky (obsahují tedy více melaninu), a zároveň čím světlejší pokožka (tedy obsahující co nejméně melaninu), tím přesnějšího zacílení laserového paprsku lze dosáhnout. Takovýto laserový paprsek zahřeje folikul chloupku na teplotu zhruba 70 °C, což jej zničí a pokožka jej poté sama vypudí, aniž by se poškodila. Tento postup ošetření laserovým paprskem je třeba několikrát opakovat. Frekvence ošetření je u každého jiná, (stejně jako samotný požadovaný počet zákroků), pohybuje se však řádově v týdnech (většinou se epilace opakuje po 4-6 týdnech). Chloupky rostou stále méně, jsou kratší a velmi světlé, takže ve výsledku téměř neviditelné. A vy už si s žádnou další epilací starosti dělat nemusíte.

Z uvedeného vyplývá, že epilace laserem je vhodná především pro lidi světlého typu s tmavými chloupky. To ovšem neznamená, že by nemohla fungovat i u jiných lidí. Vše je individuální, protože každý člověk je jedinečný. Proto je důležitá diagnostika chloupků, na které se dozvíte, zda je pro vás epilace laserem vhodná. Zároveň se přesně určí parametry laserového paprsku a mimo jiné také nutný počet ošetření pro požadovaný efekt.

Například v Centru estetické péče AESTHEA v Brně je takováto diagnostika chloupků zdarma a nezávazná. Samotnou epilaci, stejně jako diagnostiku provádí zkušený, řádně proškolený pracovník pomocí patentovaných technologií. Navštivte stránky www.aesthea.cz, kde se dozvíte ještě více informací, a kde se zároveň můžete na bezplatné vyšetření a konzultaci objednat.

Fotografie