Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Švýcarská přesnost v kotevní technice

Je to již mnoho let, co se i na český trh dostala poctivá kotevní technika švýcarské značky Mungo. Ta se pyšní padesátiletou tradicí a především pak také tolik vyhledávanou kvalitou. Proslulé jsou hlavně jejich ocelové kotvy do betonu, které jsou vhodné jak pro předsazenou montáž, tak i pro montáž průvlečnou. Různá délka a také průměr jednotlivých kotev umožňují kotvení s různými užitnými délkami i únosností. Další výhodou této kotvící techniky je to, že jejich kotvy mají na těle rysku, díky které snadno ověříte, zda je připravená díra již dostatečně hluboká. Ryska totiž musí být vždy na úrovni betonu nebo nad ní, jinak by totiž kotva neměla požadovanou únosnost.

Mungo však nevyrábí pouze standardní ocelové kotvy. Mezi jejich výrobky najdete také kotvy nerezové. Ty jsou určeny spíše pro svislé kotvení fasád a použití v náročnějších venkovních podmínkách.

Důvěřujete švýcarské přesnosti a zaujala vás kotvící technika značky Mungo? S důvěrou se můžete obrátit na jejího českého prodejce SBComp s.r.o. Nabízí profesionálním stavebním firmám a instalatérům tuto kvalitní a léty prověřenou švýcarskou kotevní techniku. Co víc, jejich sortiment je mnohem širšího záběru. Ať už pracujete v exteriéru nebo interiéru, díky produktům z jejich katalogu přiděláte, přivrtáte nebo ukotvíte cokoliv a ještě k tomu rychle a snadno. V jejich sortimentu si vyberete také z nylonových hmoždinek, izolačních hmoždinek a hmoždinek do sádrokartonu. Nechybí ani ocelové průvlakové kotvy a šrouby do betonu, chemická malta do betonu i do zdiva a rozličné vrtáky a sekáče. Zastoupeny jsou mezi zbožím navíc i prvky speciálního a lehkého upevňovacího kotvení a mnoho dalšího. To vše se švýcarskou značkou Mungo. A pokud by se vám zrovna hodila spíše nýtovací technika nebo kalené hřebíky, vyberete si u SBComp také.

Fotografie