Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Máte volný byt k pronájmu? Oslovte realitní kancelář

Jestliže máte v rámci rodiny volný byt k pronájmu, zvolte zkušenou realitní kancelář Ydhome.cz a ušetříte si starosti se zařizováním. Zaměstnanci kanceláře za vás vytvoří inzerát, nabídnou vaši nemovitost zájemcům a budou provádět prohlídky. Uzavřou s vámi i nájemníkem smlouvu a zbaví vás tak veškeré nejistoty, zda jste případně neopomněli nějaký důležitý dokument.

Pokud naopak máte v plánu svůj byt prodat, realitní kancelář také zajistí veškeré nutné náležitosti k prodeji. Postará se o inzerci, prověří kupující, zajistí sepsání smluv u právníka. Jestliže prodáváte nemovitost z důvodu stěhování, zajistí vám nabídky na byty či domy, v místě vašeho nového bydliště. Jistě máte přesnou představu o vašem domově. Stačí, když ji sdělíte pracovníkům realitní kanceláře a oni již budou za vás hledat možné kandidáty na bydlení. Ať už toužíte po bydlení v centru města, na dosah kulturnímu vyžití, či si představujete bydlení na okraji, v klidnějších částech města, realitní makléři udělají vše, pro splnění vašeho snu o bydlení

Řešíte-li právě bytovou otázku, oslovte s důvěrou naši realitní kancelář. Nabízíme vám individuální přístup k řešení vašich požadavků na bydlení. Uděláme vše proto, abychom splnili vaše představy o pronájmu, prodeji či koupi nemovitosti. Opíráme se o bohatou zkušenost s poskytováním služeb našim spokojeným zákazníkům. Svěřte otázku vašeho bydlení do našich rukou a nebudete litovat. Zprostředkovali jsme mnoho pronájmů, koupí či prodejů nemovitostí.

Fotografie