Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Mezinárodní silniční přeprava jako základ vašeho obchodování

Patříte-li mezi společnosti, které vyváží své výrobky a produkty do zahraničí nebo naopak ze zahraničí dováží nezbytné komponenty pro svou produkci, jistě víte, že ne vždy je úplně jednoduché sehnat rychlého a zároveň spolehlivého přepravce. Takového speditéra, se kterým budete rádi pravidelně spolupracovat. Na kterého se s důvěrou obrátíte, když budete zase hledat dopravce, který vám bez problému přepraví to, co potřebujete, tam, kam potřebujete. Pokud poptáváte mezinárodní kamionovou dopravu, nejvíce vás zajímá, jak dostat vaše zboží rychle a bezpečně do místa určení. Mezinárodní silniční přeprava však u nás v posledních letech zaznamenává spíše určitý propad. Českých řidičů na evropských silnicích ubylo, a proto může být někdy problematické vybrat takovou společnost, která skutečně zvládne dostát svým závazkům a opravdu bez problému zajistí přepravu ne jen běžného zboží, ale také nadrozměrných nákladů.

Faktem zůstává, že je vždy velkou výhodou, pokud ve svém byznysu máte partnera, na kterého se můžete spolehnout. Takového, který vždy zajistí rychlou a bezpečnou spedici vašeho zboží a nezkomplikuje tak vaše obchodní transakce nebo třeba nepozastaví výrobu. Hledáte-li takového obchodního partnera, můžete se s důvěrou obrátit na firmu Joppa Logistics s.r.o., která má kontaktní pobočky nejen v Praze a v Brně, ale také v Ostravě, Zlíně, Olomouci, Hradci Králové a také na Slovensku v Bratislavě. Joppa Logistics s.r.o. je dopravně-spediční společnost a na trhu působí přes 20 let. S důvěrou v jejich mnoholeté zkušenosti si můžete být jisti, že svoji práci v dopravě, spedici, logistice i skladování zvládají skvěle. A vyřeší za vás dokonce i celní odbavení i Intrastat.

Mezinárodní kamionová přeprava je, stejně tak jako vnitrostátní, zajištěna vlastními vozy nebo případně vozy dalších spolupracujících přepravců. A tak můžou vždy spolehlivě zabezpečit dopravu vašeho zboží v celém velikostním spektru. Už nemusíte mít žádné obavy vyzkoušet novou spolupráci, která vás rozhodně nezklame.

Fotografie