Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Kvalitní zámečnické práce Vám ušetří čas i peníze

Tradiční zámečnické práce dnes neobnáší pouze klasickou výrobu klíčů. Pokud se obrátíte na zámečnickou pohotovost, snadno a rychle Vám například otevřou dveře od bytu, od auta i od trezoru. Pracují skutečně precizně, bez poškození zámku i dveří, a Vy se tak opět dostanete ke svému majetku, či dokonce svým blízkým, čekajícím za zabouchnutými dveřmi. Rozhodně se nevyplatí v těchto mimořádných situacích pokoušet se o opravu vlastními silami s nevšedními pomůckami, jen tím zvyšujete cenu opravy rozbitých zámků i dveří a ztrácíte čas.

Šikovní zámečníci Vám poskytnou veškeré montážní a servisní práce, opraví dveře, vymění zámek i vložku, namontují bezpečnostní pruhy. Opraví veškeré kování, závory i přídavné zámky na dveřích. Jestliže chcete zabezpečit okna a dveře třeba na chalupě, kde nejste pravidelně, zámečník Vám navrhne celý systém ochranných opatření, které posléze nainstaluje.

Častou službou je také otevření zabouchnutých dveří od automobilu. Zvláště v nepříjemných klimatických podmínkách, jako jsou venkovní vysoké letní teploty, nebo naopak mrazivá rána, neváhejte a obraťte se na zkušené zámečníky. Pobyt v přespříliš vytopeném autě je skutečně nepříjemným zážitkem nejen pro člověka, ale také pro zvířata.

Pokud potřebujete poradit v oblasti zámečnických prací ve městě Brně, obraťte se na naši firmu. Máme v oboru několikaleté zkušenosti, vyřešíme s Vámi veškeré trable rychle, bezpečně a seriozně. Ať už Vaše děti či stárnoucí rodiče ztratily klíče, nebo přemýšlíte o nainstalování ochranných prvků na dveře bytu, domluvíme s Vámi cenovou i časovou náročnost celé instalace a postaráme se, abyste se za svými dveřmi cítili v klidu a bezpečí.

Fotografie