Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Balení potravin do zatavovací fólie

Je-li i váš business spojený s potravinářským průmyslem, jistě víte, že bez vhodného balení potravin se neobejdete. Pokud chcete dodávat své výrobky čerstvé a v té nejlepší kvalitě, aniž by utrpěly přepravou ke svému cíli, musíte zvolit vhodný způsob, jak je zabalit a uchovat co nejdéle tak, jak vypadaly, když opouštěly vaši výrobu. Podle typu zboží může být tím správným řešením právě fólie na balení potravin. Bez takovéto technologie se neobejde například uchování čerstvého masa, měkkých i tvrdých sýrů, čerstvých ryb nebo i mražených potravin. Skvělé jsou také pro uskladnění hotových jídel a dalších průmyslových výrobků, které je potřeba chránit tímto typem obalu. Zatavovací fólie můžete mít jak s potiskem, tak v transparentní formě. Vzhledem k tomu, že jsou určené právě pro styk s potravinami, jsou zdravotně nezávadné.

A co pro používání tohoto zázračného materiálu potřebujete? Impulsivní svářečku fólií a sáčků. Jedná se o naprosto jednoduchý a přesto profesionální stroj na výrobu a svařování pytlíků. Impulsivní svářečky jsou zpravidla vybaveny regulátorem času sváření dle typu a tloušťky fólie.

Tak jak se od sebe liší vaše výrobky, liší se i potřeby stroje, který by měl být tím nejvhodnějším pro jejich bezproblémové a rychlé balení. A který vám tak může ušetřit spoustu času i energie. Ve specializované firmě si vyslechnou vaše požadavky a poradí vám, s jakým strojem nejlépe naplníte potřeby vaší výroby. Po konzultaci s jejich odborníky budete mít hned jasno, je-li pro vás vhodná spíše Impulsní svářečka fólií s možností ořezu fóli nebo třeba jiný pomocník. Doporučí vám stroj s tou správnou délkou čelistí i příslušenstvím jako je pracovní deska, válečkový odvin fólie nebo třeba svár s kódem. Případně ochotně vysvětlí, proč se zrovna vám bude hodit svářečka s magnetickým přidržením nebo ta s čelistí na dvou kloubech s elektromagnetem. Samozřejmostí je také dodávka spotřebního materiálu

Fotografie