Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Kvalitní palety pro logistiku

Dřevěné palety jsou velmi často využívány v logistice jako pomůcka pro přepravu objemných výrobků. Díky zabalení na palety je možné snadno s výrobky manipulovat. Při skládání zboží je dodržováno jeho ukládání přesně na rozměr palet tak, aby vytvořily jednotný celek.

Výroba palet podléhá přesným normám. Pro výrobu se používá dřevo nebo překližka. Je možné vyžádat si i atypické palety na míru, přesně dle požadavků zákazníka. Jako nástavba na palety se používají ohradové palety, tedy dřevěné paletové nástavce. Ohrady se na sebe staví do určitých výšek, dále se k nim na míru vyrábí pevná dna a víka. Mohou tak být použity na přepravu menších výrobků, nebo výrobků, které se musí po cestě více ochraňovat, jako jsou např. autodíly.

Pokud vybíráte palety pro svoje podnikání, zvolte palety dle rozměrů zboží a jeho váhy. Palety mají různou nosnost a Vy je tak můžete plně využít. Europalety se hodí pro nakládání na vysokozdvižném vozíku a dají se stohovat. Europaleta odpovídá mezinárodním normám na přepravu. Překližkové palety se využívají pro zboží určené do USA. Jsou lehké a vhodné i pro letecký provoz.

Pokud není možné využít pro přepravu Europalety, je možnost zákazníkovi vyrobit přímo na míru atypické palety. Jejich rozměry a nosnost jsou přímo vyrobeny pro konkrétní výrobky / zboží.

Jestliže pro svoje podnikání potřebujete zhotovit kvalitní palety pro logistiku, neváhejte se obrátit na naši firmu. Naši pracovníci Vám odpoví na všechny dotazy, budou Vám nápomocni při výběru vhodných rozměrů a nosnosti jednotlivých palet. V případě, že nebudeme mít na skladě vhodné palety, můžete si je u nás nechat na zakázku vyrobit v co nejkratší době. Budeme se snažit vyhovět všem Vašim požadavkům a zaručit Vám tak, že Vaše zboží doputuje do místa svého určení v bezpečí a bez poškození.

Fotografie