Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Proč je nezbytné provádět trimování?

Úprava srsti u psů je důležitá součást péče o zvířecího mazlíčka. Srst se skládá z podsady a pesíků, delší chlupy chrání před deštěm, kratší pejska zahřívají. Při trimování dochází k vytrhávání staré srsti s kořínky, což pomůže regeneraci srsti. Srst potom lépe dorůstá a je odolná. Tato úprava se hodí pro drsnosrstá plemena, která nelínají podle období roku, jako ostatní psi. Srst drsnosrstých psů dorůstá průběžně a je velmi hustá. Po trimování působí srst svěžeji a zdravěji a celkově srst obnoví.

Pes si musí na trimování zvyknout, jako na běžnou součást péče, od štěněte. Od půl roku se pes nijak nestresuje, na proces si zvykne a bude jej brát klidně. Jak často vzít psa na trimování záleží na rychlosti růstu srsti. U výstavních psů se trimuje asi po měsíci, u ostatních po dvou měsících. Trimování se neprovádí před zimou.

Pro trimování je nutné vybavit se několika nástroji, trimovacími noži, efilačními nůžkami a trimovacím kamenem. Psa je také nutné udržet v klidu. Je tedy mnohem lepší obrátit se na profesionální služby psího salonu. Výsledek bude jistý a Vy i pejsek se napříště nebudete stresovat další návštěvy. Pravidelnou péčí se vyhnete nechtěným zdravotním potížím, zánětům kůže a uší, svědivosti a exémům.

Jestliže hledáte odborníky na trimování, obraťte se na naše salon pro zvířecí mazlíčky Styling psů Brno. Zaměřujeme se na trimování a úpravu srsti psů všech plemen. Postaráme se o finální úpravu srsti pejska, vyčistíme mu uši a depilujeme chlupy zvukovodu. Zastřihneme mu drápky a vykoupeme ho. Pečujeme o problémovou kůži a srst psů. Můžete si být jisti, že pejsek se u nás nebude bát a svoji úpravu si nechá líbit. Přivítáme ho u nás rádi pravidelně, a Vy tak získáte jistotu kvalitní péče o svého psího mazlíčka. Neváhejte se na nás obrátit a domluvit si u nás návštěvu se svým pejskem.

Fotografie