Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Výhody montovaných hal

Montované haly jsou v současné době velmi populárním a často vyhledávaným řešením v případě, že potřebujete vytvořit či zastřešit své firemní prostory. Tyto haly mají totiž široké spektrum využití. Setkat se s nimi můžete v podobě skladů, prodejen, kanceláří, dokonce i sportovních areálů nebo jízdáren. Důvodů, proč si pořídit namísto zděných budov ty montované, je celá řada. Ty nejdůležitější z nich si nyní představíme.

Rychlá výstavba

Jednou z největších předností montovaných hal je rychlost jejich výstavby. Nejen, že nemusíte vyřizovat tolik potřebných potvrzení, což ušetří mnoho času, ale také samotná montáž je velmi rychlá. 

Montované haly se skládají z ocelové konstrukce, opláštění a dalších komponentů dle předchozího zadání investora. Tyto součástky jsou po vyrobení navezeny na místo výstavby, kde je mohou montážníci začít ihned instalovat na připravený základ.

Nízké náklady

Kromě cenného času však ušetříte také své peněžní prostředky. Cena montované haly je jen zlomkem toho, co byste museli jinak vynaložit na výstavbu nebo pronájem jiného typu budovy.

Různorodé využití

Pokud jste si vždycky mysleli, že tyto haly využijí jen zemědělci, pak jste na omylu. Své uplatnění totiž nacházejí v mnoha různých oborech napříč zemědělstvím, průmyslem a mnoha dalšími odvětvími. Běžně sice slouží jako skladovací nebo výrobní prostory, ale mohou být využity také jako prodejny, autoservisy, sportoviště, dokonce i administrativní budovy.

Skvělé vlastnosti

Za zmínku jistě stojí také skvělé vlastnosti, kterými tyto haly disponují. Řeč je zejména o jejich odolnosti vůči povětrnostním vlivům a minimálním nárokům na údržbu. Díky galvanickému pozinkování oceli je hala chráněna před korozí a dokáže dlouhodobě udržovat svůj vzhled. 

Fotografie