Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Kvalitní potrubí pro vzduchotechniku

Pokud zvažujete úpravu vzduchu ve svých interiérech, vsaďte na kvalitní vzduchotechniku. Její zásluhou přivedete do místnosti čistý vzduch. Vzduchotechnické potrubí nasaje vzduch z venku, vyfiltruje jej a následně dopraví do interiéru. Celý systém přívodu a odtahu použitého vzduchu uvnitř staveb Vám tak zajistí kvalitní a svěží klimatické podmínky pro práci i odpočinek.

Jestliže tedy plánujete zlepšit podmínky v místnostech pro všechny zúčastněné a chcete nechat odvádět vydýchaný a vlhký vzduch, nechejte si poradit od odborníků na vzduchotechniku. Specialisté Vám přímo na míru navrhnou systém vzduchotechniky s kvalitním potrubím. Potrubí může být různých tvarů, čtyřhranné, kruhové a spiro potrubí.

Čtyřhranné vzduchotechnické potrubí se využívá zejména v komerčních a průmyslových objektech a také v rodinných domech. Potrubí se vyrábí z pozinkovaného plechu s trapézovým prolisem. Je možné vyrobit libovolný rozměr potrubí. Prvky čtyřhranného potrubí se spojují pomocí přírub. Příruba je k tělu trouby upevněna prolisovacím strojem.

Kruhové potrubí je využíváno pro svoji jednoduchou manipulaci a snadnou montáž. Hodí se proto do interiérů, jako jsou kuchyně, koupelny a toalety. Je v nabídce v mnoha průměrech a s různými komponenty jako jsou kolena, spojky, redukce a další. Potrubí je konstruováno pro spojení zasouváním do sebe nebo pomocí přírub.

Spiro potrubí je k dostání v mnoha rozměrech, je vhodné pro většinu rozvodů vzduchu, i na přesun sypkých materiálů, jako dřevo. Má velice nízké tlakové ztráty a skvělé mechanické vlastnosti.

Po oslovení naší firmy získáte nejdříve projekt celého systému, následně se objednají dílčí prvky. Jedná se o potrubí, montážní prvky a strojní zařízení. Jakmile se vzduchotechnika nainstaluje, musí se změřit, zda nastavené hodnoty vyhovují, stejně jako hlučnost provozu. Poté se vzduchotechnika zkolauduje a může začít provoz. Po dvou letech se provádí revizní kontroly, změří se, kolik vzduchu prochází potrubím, v jaké teplotě a při jaké hlučnosti. S důvěrou se na nás obraťte, vysvětlíme Vám veškeré detaily provozu a rádi Vám pomůžeme zlepšit klima ve Vašich interiérech.

Fotografie