Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Jak na rekonstrukci bytu pro rodinu se zvířaty

Pokud zvažujete rekonstrukci bytu pro společný život, obraťte se na profesionály. Díky jejich zkušenostem ušetříte čas i potřebné finance. Jestliže plánujete založit rodinu, bude potřeba starší byt proměnit v bezpečné místo pro děti. Pokud k tomu plánujete pořízení zvířecích mazlíčků, počítejte s dalšími úpravami.

Když oslovíte stavební firmu, nabídnou Vám možnost úpravy bytu pomocí sádrokartonu. Tento lehký stavební materiál je velmi oblíben, pro svoji rychlou účinnost. Výstavba probíhá snadno a bez většího nepořádku, díky práci na sucho. Úpravy bytu je možné naplánovat do detailu, díky sádrokartonu zcela změníte původní rozmístění místností, vytvoříte nový prostor a můžete si v interiéru bytu vymyslet originální zákoutí. Pro majitele zvířat je vhodné navrhnout si uložení klecí, nebo psích pelíšků a míst pro krmení zvířecích mazlíčků. Můžete tak rozšířit předsíň, změnit šatnu nebo třeba sloučit pokoj s chodbou. Se sádrokartonem je možné takto experimentovat snadno.

Pro případné rozšíření pokoje směrem ven z bytu je dnes oblíbené nechat zasklít balkon, či lodžii a na ni umístit prostor pro zvířata. Na balkoně se tak může vyjímat velká voliéra spolu s květinovým zátiším a Vy tak získáte originální prostor pro odpočinek a relaxaci pro práci. Nebo na lodžii vybudujete psí pelech pro dobu, než se děti vrátí ze školy a o pejska se postarají. V celém bytě je také dobré přizpůsobit podlahovou krytinu pro zvířata, více se osvědčuje dlažba a linoleum, nežli klasické koberce.

Co se týče vybavení jednotlivých místností a jejich zařizovacích předmětů, zástupci stavební firmy Vám rádi pomohou s výběrem vhodných podlah, dveří, obkladů a oken. Koupelnu můžete nechat snadno spojit s WC tak, aby nový prostor vyhovoval všem členům rodiny. Kuchyně se může prolnout do obývacího pokoje originálním jídelním koutem. Ohledně barev a celkového designu místností si nechejte také poradit tak, aby celý byt působil jednotným dojmem.

Naše stavební firma Jaroslav Troneček se věnuje rekonstrukcím bytů v Brně již dlouhou dobu a máme řadu spokojených zákazníků. Specializujeme se na sádrokartonářské práce a poradíme Vám s využitím sádrokartonu v interiéru. Probereme s Vámi všechny Vaše připomínky a představy do detailu a postaráme se o to, aby se ve Vašem domově žilo dobře všem členům Vaší domácnosti, dvounohým i těm čtyřnohým.

Fotografie