Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Jak na čištění kusových koberců

Také patříte k milovníkům chlupatých koberců, které zútulní váš prostor, zamezí hluku a zahřejí v chladnějším období? Sdílí s vámi však domácnost zvířecí mazlíček či malé děti a jejich radostné dovádění se na vašich kobercích viditelně podepsalo? Nebo jste snad našli poklad po babičce v podobě starého koberce, který nemáte srdce vyhodit? Máte strach, že se jedná spíše o lapač prachu a nosič bakterií? Nemusí tomu tak být a vaše koberce mohou být stále čisté, pokud zvolíte správnou metodu čištění.

Jak nechat vyčistit kusový koberec?

Znečištěné koberce je nejlepší svěřit do rukou zkušených profesionálů. V domácích podmínkách by se vám nemuselo podařit zbavit se veškeré špíny a baterií. V horším případě byste mohli koberec nenávratně poškodit. Profesionální firma vyčistí váš koberec poloautomatizovanou metodou za použití nejkvalitnějších prostředků k čištění. Použité prostředky jsou šetrné k životnímu prostředí, hypoalergenní a nedráždí pokožku.

Jak čištění probíhá?

Nejprve firma zanalyzuje materiál, ze kterého je koberec vyroben a všechny jeho vady na kráse. Poté následuje přeměření koberce, kvůli přesné kalkulaci ceny. Vše je následně zkonzultováno s majitelem koberce a po udělení souhlasu následuje proces čištění koberce uzpůsobené konkrétnímu druhu koberce.

Jak zjistím cenu za čištění?

Cenu lze spočítat z pohodlí vašeho domova, dle dostupných ceníků a metráže vašeho koberce. Po analýze stavu vašeho koberce lze s profesionálem ještě ujasnit konečnou cenu v případě hlubšího poškození koberce.

Přináší profesionální čištění nějakou další výhodu?

Váš koberec můžete nechat například naimpregnovat a zajistit tak mnohem delší odolnost před špínou a bakteriemi.

Co když bydlím na odlehlém místě?

Pro opravdové profesionály toto není žádný problém. Například společnost Vyčistíme.to zajišťuje odvoz vašeho koberce a následné doručení zpět do vašich rukou ať už bydlíte v kterémkoliv koutu České republiky.

Zajímá vás ještě něco dalšího? Kontaktujte profesionály na trhu čištění koberců Vyčistíme.to prostřednictvím kontaktního formuláře na jejich internetových stránkách či uvedeném telefonním čísle.

Fotografie