Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Vyzrajte na účetnictví jednou pro vždy

Provozujete firmu nebo živnost? Také vás děsí termín odevzdání daňového přiznání? To jistě nejste sami. Rok co rok se podnikatelé, jenž se rozhodli vést si své účetnictví nebo daňovou evidenci sami, trápí s jeho vyplňováním a odevzdáváním na příslušný finanční úřad. Riziko chybného výpočtu a vyplnění je u laiků velmi vysoké a s ním jsou samozřejmě spjaty i sankce, které z těchto chyb plynou. Peněžní pokuty však nejsou jedinou nepříjemností. Čas, který nad touto administrativou podnikatelé stráví, jim ubírá také možnost věnovat se svému podnikání a jeho rozvíjení.

Už vás nebaví papírování a chcete se opět věnovat tomu, kvůli čemu jste začali s vaším podnikáním? Vaše problémy může jednou pro vždy vyřešit profesionální firma. Tyto firmy vám mohou usnadnit chod vašeho podniku a ušetřit mnoho nepříjemností. Kromě vedení účetnictví, daňového poradenství, ekonomických konzultací a mnoha dalších služeb vám mohou být k ruce také například při jednání s úřady.

Zaměstnanci těchto společností jsou odborníky v oboru. Mají příslušná ekonomická vzdělání, praxi a zkušenosti s nejrůznějšími případy. Jsou také obeznámeni s případnými změnami v právních předpisech, díky čemuž mohou vaše účetnictví a daňovou evidenci zpracovávat dle správných náležitostí.

Po uzavření spolupráce s takovou firmou vám však neodpadají všechny povinnosti. Vašim úkolem je odevzdávání všech dokladů a dokumentů, a to v pravidelných intervalech, které si s danou společností dohodnete.

Máte-li strach z toho, že nenajdete spolehlivou a diskrétní společnost, nebojte se podívat na internet. Podle recenzí na webových stránkách můžete ledacos odhalit. 

Fotografie