Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Služby zážitkových agentur se staly fenoménem

Trend netradičních zážitků se stal fenoménem nejen ve světě, ale bohatě se rozrostl i u nás. Zážitkové agentury vyrostly jako houby po dešti a s nimi se zrodily příležitosti vyzkoušet celou řadu netradičních zážitků. Zájem o služby těchto agentur stále stoupá a důvodem je zejména možnost poukazů, které se ukázaly jako ideální dárek. Darovat hmotné předměty již zkrátka vychází z módy a praxe prokázala, že zážitky dokáží udělat mnohem větší radost.

Zákazníci zážitkových agentur mají často příležitost vyzkoušet zážitky, které doposud viděli pouze na internetu nebo v televizi a tajně si je přáli vyzkoušet. Představíme si zážitky, o které je největší zájem.

Adrenalinové zážitky

Kromě známých dobrodružstvím, mezi které se patří bungee jumping, rogalo a tandemový seskok, se k adrenalinovým zážitkům řadí i nová dobrodružství, jako například flyboarding, jízda vojenskými vozidly, střelba na střelnici nebo destruktoterapie. Pokud se takový zážitek daruje, je třeba být opatrný, aby se nenabízel někomu, kdo by ho mohl odmítnout. Poněkud bezpečnější a klidnější zážitky jsou lety ultralehkým letadlem nebo balonem.

Degustační zážitky

Jeden z nejpříjemnějších zážitků, které lze okusit. Degustační zážitky se dělají v celé škále provedení, mezi nejpopulárnější patří degustace vína, sýrů, čokolády, uzenin, piva, whisky, doutníků a čajů. Tímto zážitkem se nikdo neurazí a každý ho obvykle pozitivně přijme.

Relaxační zážitky

V dnešní uspěchané době se jedná o vítaný zážitek, díky kterému se rozmohla wellness centra po celé zemi. Oblíbené jsou zážitky do lázní i služby pro krásu, zejména masáže, thajské masáže, přírodní zábaly a uklidňující pobyty ve zdravém prostředí.

Zajímavé kurzy a exkurze

Velmi zajímavé zážitky, které mohou účastníka zasvětit do celé škály zajímavostí. Mnohdy si lze vyzkoušet například, jaké je to být speleologem, sklářem, kovářem, lékařem nebo vojákem. Netradiční exkurze přinesou informace, jaké se většina lidí nemá šanci dozvědět a možnost vyzkoušet si například zaniklá řemesla je opravdu krásný zážitek.

Netradiční pobyty

Přespat na stromě, dvacet metrů v podzemí, na lodi, ve starém letadle, v protiatomovém krytu nebo v hrůzostrašném hotelu, to všechno je jen drobný výčet možností, které se nabízejí. Netradiční pobyty se stanou zážitkem a to i tehdy, když celou noc probdíte.