Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Toužíte po luxusním vozu? Nemusíte jej kupovat, pronajměte si ho!

Jste milovníci rychlých a silných automobilů? Považujete jízdu v takovém vozu za sen, který nemůže být splněn? Mnoho lidí si může o koupi takového auta nechat pouze zdát. Vozy luxusních značek jsou velmi nákladnou investicí, kterou si může v dnešní době dovolit jen pár jedinců. Ale nezoufejte. Neznamená to však, že se váš sen nemůže přece jen stát skutečností.

Luxusní vůz si nemusíte kupovat, abyste zažili jedinečné potěšení z jízdy a užili si ten skvělý pocit výjimečnosti. Mnoho autopůjčoven vám dnes nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu luxusních vozů předních světových značek. Můžete tak rychle a také výhodně využít reprezentativní vozidlo, které vás bude doprovázet na důležitá pracovní jednání, či slavností události, které si žádají odpovídající dopravní prostředek. Pronájmu však můžete využít i pro jiné účely. Udělejte radost sobě či někomu jinému. 

Ideální dárek k jakékoliv příležitosti

Během roku je hned několik událostí, ke kterým se lidé obdarovávají. Ať už se jedná o Vánoce, narozeniny či výročí, vyhněte se klasikám a darujte nevšední zážitek. Dárkový poukaz na jízdu v luxusním automobilu je ideálním dárkem pro všechny, jejichž vášní jsou rychlá kola, silný motor a luxusní design. Tuto možnost vám nabízí nejedna brněnská autopůjčovna, tudíž se nemusíte vůbec strachovat, že byste ve vašem okolí nenašli autopůjčovnu, jenž se těmito službami zabývá. Stačí se pouze odhodlat a vyhledat ji.

Vyhněte se tedy každoročním stereotypům a překvapte své blízké zážitkem, na který budou vzpomínat celý život. Sami uvidíte, že budou z dárku takového typu překvapeni a dočkáte se samých pozitivních ohlasů. 

Fotografie