Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Práce snů v Německu

Jste instalatér/topenář a hledáte novou výzvu? Zkuste práci snů v Německu.

Pokud máte zkušenosti s instalací a údržbou topení, vodoinstalace a máte zájem o novou výzvu v zahraničí, naše firma Ekotherm Montage hledá právě vás. Jsme odborníci na vytápění, klimatizaci a sanitární techniku a hledáme kvalifikované instalatéry a topenáře, kteří se k nám připojí v našem úspěšném týmu v Německu.

Pracujte v Německu

Práce instalatéra/topenáře v Německu nabízí výjimečně atraktivní příležitost. Německý trh s prací je známý svými konkurenceschopnými platy a výhodnými pracovními podmínkami pro odborníky v oboru. Vzhledem k silné poptávce po kvalifikovaných instalatérech a topenářích je zde neustále dostatek pracovních příležitostí. Kromě finančních výhod můžete také očekávat výborné pracovní zázemí a možnost profesního růstu.

Pracovat v Německu může být skvělou cestou k stabilní kariéře s vysokými příjmy a zajištěnou budoucností v oboru instalací a topení.

Co můžeme nabídnout

  • Stabilní zaměstnání: Nabízíme stabilní pracovní pozice s dlouhodobou perspektivou. Můžete se stát součástí úspěšné a rozvíjející se společnosti.
  • Zkušenosti v zahraničí: Práce v Německu vám umožní získat cenné zkušenosti v zahraničí a rozšířit své dovednosti v oboru.
  • Kvalitní pracovní podmínky: Dbáme na bezpečnost a pohodlí našich zaměstnanců. Máme moderní vybavení a technologie.
  • Možnost rozvoje: Nabízíme možnost dalšího vzdělávání a růstu v rámci naší společnosti.
  • Podpora při adaptaci: Pokud se rozhodnete pracovat v Německu, rádi vám pomůžeme s ubytováním a všemi potřebnými formality.

Co od vás očekáváme

Co požadujeme od vás, našeho budoucího instalatéra/topenáře? Především zkušenosti v oblasti instalatérství a topenářství. Dále spolehlivost a schopnost pracovat samostatně i v týmu. Pokud neumíte německy, nevadí. Ale základní znalost německého jazyka je velkou výhodou.

Nabízíme vám šanci na zajímavou kariéru v Německu, která vám otevře dveře k novým příležitostem a rozvoji vašich dovedností v oblasti instalatérství a topenářství. Přijďte pracovat s námi a buďte součástí našeho úspěšného týmu!

Máte zájem?

Máte zájem o tuto pracovní příležitost a chcete se stát členem našeho týmu? Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši žádost!

Pro více informací navštivte naši nabídku práce.

 

Fotografie