Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Facility management 21. století

Facility management 21. století

Facility management je důležitou součástí provozu jakéhokoli objektu, ať už se jedná o kancelářskou budovu, obchodní centrum nebo průmyslový areál. Zahrnuje široké spektrum služeb, jako je ostraha objektů, úklidové služby, údržba technických zařízení, správa budov a mnoho dalšího.
Pokud se právě i vy chystáte outsourcovat tyto činnosti, měli byste důkladně zvážit rozsah služeb, které budete od dodavatele požadovat. Spolupráce, na kterou se skutečně můžete spolehnout, se v tomto oboru cení několikanásobně.

Společnost Westpoint, a.s. nabízí komplexní služby v oblasti facility managementu pro různé typy objektů v Praze. Jejich zákazníci z řad firem, správců nemovitostí nebo vlastníků budov mohou využít jejich služeb včetně ostrahy objektů, úklidových služeb, technické údržby, správy budov a dalších.

Ostraha objektů

Ostraha objektů je jednou z hlavních služeb, kterou společnost Westpoint, a.s. nabízí. Jejich zaměstnanci jsou zkušení a profesionální ochránci, kteří dbají na bezpečnost a ochranu vašeho majetku. Provádí ostrahu objektů nejen v pracovní době, ale i v noci a o víkendech, takže můžete mít jistotu, že vaše budova je v bezpečí 24 hodin denně. Své zaměstnance pravidelně školí, a tak zajišťují jejich odbornost a profesionalitu.

Úklidové služby

Důležitou součástí facility managementu jsou i úklidové služby. Společnost Westpoint, a.s. nabízí kvalitní a efektivní úklidové služby pro kancelářské budovy, obchodní centra, průmyslové objekty a další. Jejich personál používá moderní vybavení a šetrné čisticí prostředky, aby vaše prostory byly vždy hygienicky čisté.

Ostatní služby

Kromě ostrahy objektů a úklidových služeb nabízí i další služby v rámci facility managementu. Patří sem například technická údržba, správa budov, řízení projektů a mnoho dalšího. Jejich služby jsou šité na míru potřebám každého zákazníka, takže se snaží vždy najít to nejlepší řešení vedoucí k maximální spokojenosti.

Pokud právě i vy hledáte firmu na facility management v Praze, může být společnost Westpoint, a.s. tou pravou volbou. Společnost Westpoint, a.s. se pyšní dlouholetou zkušeností v oblasti facility managementu a mnoha spokojenými zákazníky.
Jsou flexibilní a vždy se snaží vyjít vstříc individuálním potřebám svých stávajících i budoucích klientů. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a mají požadované zkušenosti v oblasti facility managementu. Vždy jednají s maximální péčí o vaši budovu a majetek. Navíc používají moderní technologie a postupy, které usnadňují efektivitu jejich práce a šetří tak vaše náklady.

Fotografie