Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Každá žena je krásná i bez diet

Současná společnost to ženám neulehčuje

Odevšad se na nás dívají krásné modelky, na sociálních sítích se objevuje jedna krásná fotka za druhou a nejedna holka, slečna či žena si připadá méněcenná a má pocit, že ji chybí kousek na kráse. Milé dámy… uvědomte si, že všechny fotky, které na vás z Instagramu vykukují, prošly pod rukama lidí, kteří pravděpodobně fotí roky a je jejich pracovní náplní, aby ty fotky vypadaly perfektně. Filtry a kvalitní fotograf dokážou zázraky. A Photoshop – nástroj všech influencerů.

Kdybyste měla kolem sebe tým profesionálů a roky se věnovala tomu, jak si stoupnout a jak se správně tvářit, aby byla fotka dokonalá, také byste měla takové. Věřte nám.

Co je ale ona dokonalost? V našem článku je to pouze společností nastavená laťka a ženy se cítí být buď pod ní, nebo nad ní. Ty skutečně ženy, které se nenechají soudit svým okolím a především nesoudí sebe sami, které jsou sebevědomé a přirozené, jsou dokonalé. A krásné.

V čem spočívá přirozená krása?

Ženská energie je spontánní, krásná, harmonická a živá jako oceán. Jendou je klidná, jindy rozbouřená. Sebe-vědomá žena si dokáže svůj život řídit sama a skrze přijetí přetvořit vše ve svém okolí v lásku. Ta však musí nejprve vycházet z ní samé, z jejího srdce, ze zájmu sdílet a být součástí něčeho většího.

Ženství je přirozeně propojené s přírodou, s bytím v přítomném okamžiku a se schopností darovat život. Mateřství však není pouze o péči o děti, ale o schopnosti pečovat, naslouchat a starat se tehdy, kdy je to potřeba.

Ve chvíli, kdy se žena cítí dobře a dokáže být sama sebou, dokáže si také užívat vše, co jí život nabízí. Je to vše od jídla, přes pohyb až po krásné oblečení, knížky a vše, co jí dělá radost. Vše, díky čemu se cítí přitažlivá, sebevědomá a co jí dává smysl, kvůli čemu ráno vstává. Žena je sice krásná přirozeně, ale šminky, laserová epilace a nové šaty dokážou divy.

K tomu všemu patří i určitá péče o sebe sama. Výrazná nadváha nebo naopak podváha nesluší nikomu.

Nevšímejte si kritiky

Kritika je užitečná, pokud je konstruktivní. Napsala jste knihu, začala jste podnikat nebo jste dokončila malbu a přejete si znát názory blízkých? To je v pořádku. Co je však nemilé a čemu byste neměla věnovat pozornost je nevyžádaná kritika, která vás nějakým způsobem shazuje nebo uráží.

Věřte nebo ne, ale na kritiku se zpravidla zmůžou pouze ti, kteří závidí a nemají vlastní život. Zní to sice jako otřepaná fráze, ale je tomu tak. Lidí, kteří jsou úspěšní a někam to dotáhli, mají dostatek vlastní práce a pracují na svých věcech, aby měli zapotřebí vás shazovat. Většinou na to ani nemají čas. Úspěšní lidé mají zpravidla tolik práce, že mají dostatečně bohatý život na to, aby nehledali nedostatky na druhých, a také nemají čas vysedávat denně hodiny na sociálních sítích a psát nelichotivé komentáře. Takže jednoznačně – pokud vás někdo kritizuje, dává tím najevo pouze své vlastní problémy a nízké sebevědomí.

Pokud budete mít správně nastavenou vlastní hodnotu a budete si vědoma své ženské krásy, nemůže vás nikdo a nic rozházet.

Záře ženské sebejistoty

Nedílnou součástí života každé ženy by měla být jedinečná cesta k sebejistotě. Dnes se společnost často snaží nalézt krásu ve vnějším vzhledu a zapomíná na to, že pravá krása vychází zevnitř. Je čas se zamyslet nad tím, jak skutečná sebejistota může osvítit vaši cestu ke kráse a jak se cítit za všech okolností nejen krásná, ale především sebevědomá.

Síla sebejistoty

Krása, o níž dnes tolik hovoříme, je často vnímána jako povrchní a založená na zevnějšku. Ve skutečnosti je však největší krása spojena s tím, jak se cítíte samy o sobě. Sebejistota je klíčovým faktorem, který může vaši krásu rozjasnit a nechat ji zářit. Nezáleží na tom, jak vypadáte, nýbrž na tom, jak se ve svém těle cítíte .

Krása začíná uvnitř

Ženská síla spočívá v sebedůvěře a sebeúctě. Když se cítíte dobře ve svém těle, všechny ty šminky, nové šaty a filtrované fotografie se stanou krásným doplňkem vaší přirozené krásy. Klíčem k tomu je hledat štěstí a radost ve věcech, které vás dělají šťastné. To může být různé tvoření, cesty na hory, knížky nebo zkrátka cokoli, co vás naplňuje.

Krása pro každou ženu

Nezapomínejme, že každá žena je jedinečná a má svůj vlastní pohled na krásu. Neexistuje jediný standard, který by určoval, co je krásné a co ne. I když se nám to reklamy dnes a denně snaží namluvit. Krása je subjektivní a osobní záležitostí, a to je to, co byste měly brát v úvahu. Nikdy se nesnažte kopírovat někoho jiného, protože právě vaše autentičnost a originalita jsou tím, co vás dělá krásnými.

Jedinečnost je cesta

Jediná cesta ke skutečné kráse vede přes přijetí vlastní jedinečnosti. Buďte hrdé na své vlastní rysy, svou osobnost a své schopnosti. Nedělejte si starosti s tím, co si myslí ostatní, protože skutečná krása se zrodí, když se cítíte svobodně a autenticky. Každý úsměv, každý smích a každý projev sebejistoty vám dodají to nejlepší ze vás.

Přečtěte si také Jak vybrat kurz sebeobrany nebo Jak vybrat doplňky na chalupu?

Fotografie