Články & návody

WESTPOINT a.s. bezpečnostní agentura Praha.

Zámkař Jan Hanák - nouzové otevírání aut bez poškození.

AUTOPŮJČOVNA SMÍŠOVSKÝ - půjčovna aut Brno.

Ekotherm Montage - topenářské práce na klíč.

S.B. Comp. spol. s r.o. - nýtovací matice standartní i speciální.

Dokurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů a seminářů po celé ČR.

Kvalitní technický dozor vám ušetří peníze i starosti.

FlexaMi Auto s.r.o. - repase vstřikovačů.

DŘEVOTRADING spol. s.r.o - výroba atypických dřevěných palet.

Fermatmachinery.com - Použité kovoobráběcí či tvářecí stroje

Jak bojovat s vandalismem a jak dopřát obyvatelům větší pocit bezpečnosti

Ať chceme nebo nechceme, v každé obci jsou místa, která jsou více či méně vystavena horší bezpečnosti. Zkrátka je mnoho důvodů, které vedou k nutnosti mít větší přehled o dění v ulicích. Města zvláště v posledních letech s cílem zvýšit bezpečnost svých obyvatel ale i majetku vylepšují a rozšiřují své kamerové systémy.

Vylepšení kamer a s tím ruku v ruce jdoucí vylepšení i jejich technického zázemí usnadňuje vyhledávání v záznamech a také lépe slouží k jejich snadnějšímu uchovávání. Důležitá je i vyšší stabilita a spolehlivost přenosu dat i jejich samotné zabezpečení. Městské kamerové zabezpečení umožňuje bezpečné parkování v okrajových částech obcí, hlídá terminály pro autobusy i vlaková nádraží a střeží dění v ulicích. Kamery navozují větší pocit bezpečí a mají preventivní účinek, kdy snižují kriminalitu pouhou svou přítomností.

I ve vaší obci jsou místa, která by si kamerové zabezpečení zasloužila?

Zabezpečení obce pomocí městského kamerového systému si klade vysoké nároky na kvalitu, odolnost, ale i ochranu samotných kamer. Pokud potřebujete kamerové zabezpečení, aby monitorovalo i vaše náměstí, střežilo i vaše parkoviště a dopravní terminály, hlídalo křižovatky a dohlíželo na ulice i temná zákoutí, kontaktujte specializovanou firmu. Pomohou vám zajistit vaše město tak, aby se občané cítili bezpečně. Díky jejich kamerám můžete mnohem snáze dopadnout případné vandaly a zloděje, ale také máte možnost včas upozornit na případné nebezpečí majetku či osob.

Kamerové sledování veřejných prostranství a institucí je legitimní a legální a je uznáváno Úřadem pro ochranu osobních údajů. Je to jedna z možností, jak přispět k ochraně majetku a zdraví osob.

Fotografie